lekarz Małgorzata Gamza

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Pani Doktor Gamza jest najrzetelniejszym lekarzem u którego byłam! Uczęszczam z Dziećmi na NFZ. Jestem 100% zadowolona z Prowadzenia moich dzieci. Chodzę do niej od dobrych kilku lat z Córka (9lat) bardzo nam pomogła, zawsze rzetelnie wytłumaczy każdą rzecz czy drobnostkę, zleci Badania, przedstawi nam je, wyjaśni wszystko.. Oraz od 2 lat chodzę z Synem (2,5 lat) który ma RK. Bardzo fachowo się nami Pani doktor zajęła. Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc otrzymaną i opiekę nad dziećmi :). Lekarze którzy podtrzymywali że Syn nie będzie chodził, Pani doktor wiedziała ...

Pani Doktor Gamza jest najrzetelniejszym lekarzem u którego byłam!
Uczęszczam z Dziećmi na NFZ. Jestem 100% zadowolona z Prowadzenia moich dzieci.
Chodzę do niej od dobrych kilku lat z Córka (9lat) bardzo nam pomogła, zawsze rzetelnie wytłumaczy każdą rzecz czy drobnostkę, zleci Badania, przedstawi nam je, wyjaśni wszystko.. Oraz od 2 lat chodzę z Synem (2,5 lat) który ma RK. Bardzo fachowo się nami Pani doktor zajęła. Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc otrzymaną i opiekę nad dziećmi :). Lekarze którzy podtrzymywali że Syn nie będzie chodził, Pani doktor wiedziała że uda mu się to osiągnąć i nigdy w niego nie wątpiła. A inni nie dawali nawet nam nadziei.. Zawsze Dodatkowo Pani doktor zaleci co można zrobić, jak pomóc.. W Gabinecie zawsze przyjemna atmosfera.
Badania i diagnozy przez Panią doktor zawsze trafne i potwierdzone, wyjaśnione krok po kroku.
Powiem szczerze, trochę się nachodziłam po lekarzach z dzieciakami... Drugiej takiej Pani doktor nie ma. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem !
Dziękujemy Pani Doktor za dotychczasową fachową pomoc !

Witam.Jestem mamą nastolatka.Chcialabym polecić z całego serca Panią doktor Gamza.Pani doktor troszczy się o swoich pacjentów.Chodzimy na NFZ ,dostaliśmy skierowania na badania,które były potrzebne,pani doktor wszystko tłumaczy spokojnie,jest miła i cieszę się ,że do niej trafiłam z synem.Bardzo dobry kontakt również telefoniczny.Jestem wdzięczna P. doktor za opiekę .Lekarz z powolania.Polecam z całego serca -mama Dominika.

Dziękuje Pani Doktor za wizytę jak i za rozmowę, która rozwiała wiele moich wątpliwości.Dostałam wiele odpowiedzi, których nie mogłam uzyskać u innych specjalistów.Świetne podejście do zbuntowanych dzieciaczków . Serdecznie polecam !

Pani doktor dokładnie przebadała synka jak i potem szczegółowo wszystko objaśniła. Przemiła doktor z dobrym podejściem do nawet najmniejszych pacjentów. Polecam!

Bylismy na pierwszej wizycie w przychodni z synkiem po niedotlenieniu okołoporodowym. Pani doktor bardzo miła, doskonale nawiazała kontakt z niemowleciem, nam na spokojnie wyjasniła wszystko, zbadała synka, pokazała ćwiczenia , a przedewszystkim uspokoiła ze nic mu nie dolega. Jestem pod wrażeniem bo wizyty na NFZ zazwyczaj przebiegaja maszynowo szybko w pospiechu rodzic zapomni sie czegos zapytac a tutaj spokojnie, jestesmy z mezem bardzo zadowoleni. Wiecej takich lekarzy z powołania !

Pani doktor leczy mojego syna od trzech lat, chodzimy do przychodni,nigdy nie bylismy prywatnie i zawsze nasze wizyty są tak samo rzeczowe, pelne wsparcia i godne polecenia.

Pani doktor godna polecenia. Miła, uprzejmą, rzeczowa. Lecze moja córkę już drugi rok u P.doktor i jestem bardzo zadowolona.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor, jest to oaza spokoju i ciepła, mój maluszek ciągle się do niej usmiechał, w gabinecie były różne zabawki, ciekawe pomoce naukowe a sama Pani doktor cierpliwa, zwracała uwagę na dziecko. Potraktowała nas bardzo uprzejmie, wyjaśniła wszystkie wątpliwości, podeszła do tematu bardzo rzetelnie i stanowczo - bez jakichkolwiek zawachań postawiła diagnozę, a że wcześniejsza Pani Pediatra sugerowała to samo, zatem diagnoza można powiedzieć potwierdzona. Dodatkowo poświęciła nam czas, pytając o rozwój dziecka, dała nam wiele cennych rad, np. na temat rozwoju dziecka, stymulowania go, braku telewizji, odpowiedniego obuwia itd. I co najważniejsze, przy badaniu bardzo delikatna, stara się zająć dziecko aby nie płakało, przemawia do dziecka spokojnie aby się uspokoiło. Wizyta była prywatna, koszt 80 zł, lecz sądzę, że gdybyśmy musieli chodzić do niej na NFZ to nie byłoby różnicy, gdyż to widać po człowieku, jaki jest, a Pani Doktor ma to coś, podejście do dzieci i nie robi tego z przymusu. To widać! POLECAM szczególnie wystraszonym rodzicom, którzy mają pierwsze dziecko i idą pierwszy raz do neurologa. Maluszek wesoły, rodzice zadowoleni i uspokojeni. Szkoda że tak niewielu takich lekarzy z powołania!

Dobry kontakt z lekarzem. Rozpoznanie trafne. Lekarz zdecydowanie godny polecenia!

może prywatnie jest pani doktor milsza i poświęca więcej czasu pacjentowi,ale na "kasę" zdecydowanie odradzam!!!!chyba,że będzie miała lepszy dzień