lek. dent. Małgorzata Gnot

Jak najbardziej polecam. Chodzę do niej od 3 lat. Złego słowa nie mogę powiedzieć. usmiecnieta miła sympatyczna. Wie co robi. Kiedyś leczyłam zęba bez znieczulenia pytała co chwile czy cos boli.

Pani Gnot jest super lekarzem. Tylko do niej nie boję się chodzić. Jest uprzejma i miła. Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam

Nie znoszę chodzić do dentysty, bo strach mnie dosłownie paraliżuje. U tej Pani było naprawdę ok. Nie miała pwności czy wybrać leczenie kanalowe czy coś innego (już nie pamiętam co) i wyslała mnie na konsultację do innego dentysty. Tak więc podchodzi z rozwagą do sprawy i nie zatruwa zębów bez potrzeby. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Racibórz"?

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)

Podwale 1

ul. Agnieszki 36
Racibórz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EDENT"
ulica Rudzka 81

Ryszard Jaremczak