lekarz Małgorzata Gontkowska

Jeden z niewielu lekarzy, któremu ufam. Serdeczna, cierpliwa, na prawdę poświęca czas pacjentowi. Moje problemy zbiegłý się z ciążą I nie wyobrażam sobie żebym trafiła do kogo innego. Uspokaja, tłumaczy kazdy wynik badania i przebieg każdego badania, zbiegu. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam

Rewelacyjna Pani doktor, kompetentna, życzliwa, zawsze odpowie na wszystkie pytania, nie żałuje czasu dla pacjenta, nieważne czy chodzi się na NFZ czy prywatnie. Pierwszy lekarz u którego poczułam się naprawdę zrozumiana, atmosfera na wizytach jest super. Dr Gontkowska jest bezapelacyjnie najwspanialszym lekarzem jakiego spotkałam

Bardzo dobry lekarz leczę się u Pani Dr od 2 lat i nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Pani Dr w Centrum Medycznym Św. Łukasza czekałam ok miesiąca ale to i tak krótko w porównaniu do wizyt w przychodni na partkitce gdzie czeka się do 2-3lat. Unormowała moją tarczycę, tsh z 20 spadło do 2. Przy mojej dość dużej niedoczynności dzięki Pani Dr w końcu mogę normalnie funkcjonować. Także jedna z lepszych jak nie najlepszych lekarzy endokrynologów w Częstochowie.

Na razie t pierwsza wizyta ale jestem zadowolona fachowym podejściem i wytłumaczeniem o co w tym wszystkim chodzi. Co będzie dalej okaże się po badaniach

Trudno było namierzyć Panią Doktor, obecnie przyjmuje: Dolina Miłosierdzia, Częstochowa ul. Kordeckiego 49 wejście od ul. Kingi / duży parking obok apteka / - rejestracja telefoniczna 501 280 634

Trudno było namierzyć Panią Doktor, obecnie przyjmuje:
Dolina Miłosierdzia, Częstochowa ul. Kordeckiego 49 wejście od
ul. Kingi / duży parking obok apteka / - rejestracja telefoniczna
501 280 634

wow! miłe zaskoczenie. byłam pierwszy raz u niej, najpierw spokojnie wysłuchała co ja mam do powiedzenie, potem wypytała o wszystko, moje dotychczasowe leczenie, choroby w rodzinie, kontakty z innymi lekarzami, jakie leki biorę, zbadała mnie,

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Podchodzi do pacjenta jak należy, poświęca dużo czasu, dokładnie wszystko tłumaczy, a przy tym jest miła. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie spotkałam jeszcze takiego lekarza.