lekarz Małgorzata Góra

Laryngolog, Audiolog

niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o pani doktor, może leczy tylko wtedy gdy nie ma dużego problemu z rozpoznaniem choroby??? jeździłam z dzieckiem bo miał nawracające zapalenie zatok szczękowych i bardzo częste krwotoki z nosa leczyłam tam dziecko i siebie i niestety pewnego razu kiedy dziecko dostało krwotoku którego nie mogłam opanować zadzwoniłam do P. doktor aby przyjęła mnie z dzieckiem (no chyba po to się chodzi prywatnie i płaci po 100 zł żeby w razie nagłegoj choroby można skorzystać z porady) no ale niestety pani doktor poinformowała mnie że mnie nie przyjmie bo ma za dużo pacjentów i żebym jechała sobie na ostry dyżur laryngologiczny i żebym sobie poszukała w internecie gdzie takowy się w danym dniu odbywa pozbyła się problemu któremu nie potrafiła zaradzić NIE POLECAM !!!!!!no chyba że boli ucho no to może jest szansa że P doktor pomoże

Uznanie i wielki ukłon dla Pani Doktor. Pełny profesjonalizm, wysłucha pacjenta, poświęca mnóstwo czasu. Człowiek nie ma wrażenia, że zajmuje już zbyt dużo czasu w gabinecie i pora się spieszyć.Kieruje na dodatkowe badania. Leczyła mojego męża, mnie, później córkę, która wiecznie zapadała na zapalenie zatok, a obecnie zapomniała o tym. Największy minus, to brak dobrej organizacji podczas przyjmowania. Mnóstwo ludzi w poczekalni, czeka się po 3-4 godziny. Dobrze, że dzięki Pani Doktor nie musimy korzystać już z wizyt, bo skutecznie nas wyleczyła. Takich oddanych lekarzy spotkałam tylko trzech w swoim życiu.

Bardzo polecam Panią Doktór, jest bardzo dokładna i zna się na rzeczy.

Bardzo polecam Panią Doktór, jest bardzo dokładna i zna się na rzeczy.

Bardzo dobry lekarz laryngolog.Biorąc pod uwagę to iż z moim dzieckiem wcześniej jezdziłam do centrum pediatrii do pani laryngolog która jak twierdziła z dzieckiem jest wszystko ok! po prywatnej wizycie u pani laryngolog M.Góra (została nam ta Pani polecona :)) okazało sie że gdy dziecku zostało przeprowadzone badanie słuchu prawie wogóle nie słyszało po leczeniu dzieki Pani M.Góra słuch się w znacznym stopniu poprawił.Zobaczymy co bedz

Pani doktor jest bardzo miła i ma podejście do pacjenta. Tłumaczy co robi i opisuje dokładnie diagnozę. Polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Szpital Miejski nr 1

ulica Kukułek 45
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź