lek. dent. Małgorzata Góralczyk

Ortodonta, Stomatolog

2,7
1,8
2,4

Odradzam korzystania z usług ,Pani Doktor’. Podczas dwuletniego leczenia uczestniczyła 4/5 razy na wizycie i słowo uczestniczyła jest dobrym określeniem. Podczas demontażu okazuje się ze ,Pani Doktor’ podniosła ceny i to dwukrotnie. Na informacje o przestępstwie, nietrzymania się umowy i chęci demontażu w innym miejscu - śmiech recepcji. Nie mam możliwości odebrania historii leczenia bez kolejnej wizyty - 150 zł (na umówie widnieje cena 130 zł)

Odradzam korzystania z usług ,Pani Doktor’.

Zdecydowanie nie polecam. Zero profesjonalizmu. Ciągły brak czasu, pacjent zbywany, albo nawet trzeba wysłuchać nieuzasadnionych pretensji Pań asystentek. Kiedy chce się wejść z dzieckiem do gabinetu Panie niezadowolone. Rzadko leczeniu przygląda się sama Pani doktor, wszystko w zasadzie robi personel. Atmosfera niemiła.Od ponad roku ani razu Pani Doktor nie poinformowała o przebiegu leczenia. Ceny wysokie.

po prawie 4 latach noszenia aparatu systemem DAMON, zęby wróciły do stanu sprzed ; po ściągnięciu aparatu nosiłam plastikowe nakładki dzień i noc, nie patrzyłam na to, że przez nie miałam zakrwawione dziąsła i podniebienie, kazała nosić to nosiłam. jednak zęby tak się rozchodziły, że pewnego dnia nakładki szlag jasny trafił. Każda kolejna to 250zł sztuka :O Obiecała mi początkowo taki drucik do podtrzymywania zebów jednym szyku....nie dostałam tego. Zbieram kasę na nowy aparat, ale u kogoś innego. 14 840 zł poszło w błoto za ten cały okres juz z aparatem Wizyty częstsze niż miały być i strasznie drogie. Wizyta trwała nie dłużej niż 7 minut

Szkoda slow. Juz ponad dwa lata z aparatem stalym, efekt mizerny, a pani dr to nieporozumienie. Nie polecam

Pani Doktor bardzo nieuprzejma. Poświęca zdecydowanie za mało czasu pacjentowi. Nie informuje o tym, co będzie robić. Nie polecam!!!

bardzo nie podoba mi się zachowanie Pani doktor do pacjentów.Jestem średnio zadowolona z efektów po noszeniu aparatu stałego. nie polecam !

nie polecam , BRAK SZACUNKU DLA PACJENTA!!!!!!

nie polecam , BRAK SZACUNKU DLA PACJENTA!!!!!!

Miałam aparat zakładany przez Panią doktor. Efekt końcowy, jest nie do końca udany, potwierdzają to dentyści których pytam o zdania, a pani doktor, ciagle twierdzi, że wszystko jest ok i krzyczy gdy ja próbuje coś powiedzieć. Pacjentowi poświęca 2 minuty i kasuje 50 zł, za głupią wymianę gumeczek w aparacie brała 150 zł. Porażka !!!!! Stanowczo nie polecam ....

polecam,pani doktor systematycznie poszerza swoja wiedze i wprowadze nowe metody i aparaty.

Lekarka nieuprzejma, roztrzepana, robi kilka rzeczy jednocześnie. Efekt końcowy jest taki, że trzeba wracać poprawiać aparat, coś dokręcić itp. Wszelkie nieprawidłowości zgania na dziecko,np. to, że za twarde rzeczy je itp. Zdecydowanie normalnym ludziom nie polecam