mgr Małgorzata Grudzińska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

www.gabinetpsychologiczny.zgora.pl

www.gabinetpsychologiczny.zgora.pl

Do Pani Małgosi trafiliśmy po przeczytaniu opinii i zasiegnieciu rad osób którym Pani Małgosia pomogła. Umówiliśmy pierwszą wizytę. Syn (16lat) na początku był troszkę niezadowolony. Po pierwsze stwierdzając, że wcale takie spotkanie nie jest potrzebne, a po drugie stwierdził, że jak już chyba wolałby spotkać się z kimś starszym 😊 Pełna obaw udałam się z synek na pierwsze spotkanie. Na samym początku syn oznajmił, że właściwie nie wie po co przyszedł, co mają dać te spotkania i że właściwie jest tu ze względu na mnie. Pomyślałam sobie, że chyba nic z tego nie będzie. I na jednym spotkaniu zapewne skończymy nasze wizyty. Zostawiłam syna z Panią Małgosią i wyszłam. Ku mojemu zdziwieniu i wielkiej radości pod koniec spotkania syn wyraził chęć dalszej kontynuacji spotkań. Stwierdził, że Pani Małgosia jest "spoko, fajna", "można jej o wszystkim powiedzieć. Po spotkaniach a właściwie (już po pierwszym spotkaniu) zauważyłam zmiany w zachowaniu syna. Pani Malgosia jest wspaniałą osobą, pomagającą innym, potrafi być zarówno psychologiem, koleżanką i przyjacielem. Moim zdaniem jest to bardzo trudne, zwłaszcza jeśli chodzi o zbuntowanego nastolatka. Ale dla tak wspaniałego psychologa to nic trudnego.

Wybrałam Panią psycholog sugerując się opiniami i nie zawiodłam się. Polecam. Podobało mi się, że na pierwsze spotkanie mogłam przyjść bez dzieci i spokojnie o nich porozmawiać. Wizyta była długa i zyskała dużo informacji.

100% profesjonalizmu! Bardzo miła i sympatyczna, syn polubił Panią Małgosię od pierwszej wizyty. Naprawdę godna polecenia.

Bardzo sympatyczna i budząca zaufanie pani. Wyciszona, skupiona na kliencie, poświęcająca mu całą uwagę i czas. Potrafiła wyciszyć naszego syna i zachęcić go do rozmowy, pracuje rożnymi metodami w zależności od typu osobowości klienta. Wszystko dokładnie tłumaczy. Nasz syn stwierdził, że pani Gosia jest bardzo fajna i chciałby z nią pracować. Jako rodzice otrzymaliśmy wiele pomocnych i ciekawych informacji. Szczerze polecam. Miałam okazję być również u innego polecanego przez rodziców psychologa jednak pani Małgorzata Grudzińska okazała się lepszym specjalistą z bardzo profesjonalnym, ale tez ludzkim podejściem.

Jedno spotkanie wystarczyło, żeby Pani Gosie nakreśliła nasz problem i poradziła co z nim zrobić. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Zielona Góra"?

Pracownia Psychologiczna Agnieszka Łozowicka
Plac Wyzwolenia 2/5
67-100 Nowa Sól
Gabinet psychologiczny
Zielona Góra
Prywatny Gabinet Psychologiczny "Paralela"
ul. Lisowskiego 15/5

SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i Szkoleniowe
Zielona Góra
Fundacja Opieki Psychologicznej i Konsultacji "Słonecznik"
Międzyrzecz
NZOZ "SPEC-MED" Specjalistyczny Ośrodek Terapii i Higieny Psychicznej