lekarz Małgorzata Gwiazda

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Pani doktor przynosi wstyd szpitalowi, nie potrafi odróżnić grypy od przeziębienia, a starszych ludzi traktuje z pogardą. Mam nadzieję, że nigdy nie będziecie musieli się zetknąć z tą niedouczoną lekarką robiącą karierę a nie potrafiącą leczyć.

SOR RYDYGIERA?!?? WIELKI SKANDAL! Lekarzy! Nie do przyjęcia chamskie zachowanie personelu! WSTYD!!! WIELKI WSTYD!

SOR RYDYGIERA?!??
WIELKI SKANDAL!
Lekarzy! Nie do przyjęcia chamskie zachowanie personelu!
WSTYD!!!
WIELKI WSTYD!

Lekarz który nie powinien przyjmować w ramach SOR szpitala specjalistycznego im. L.Rydgiera. Ignoruje to co się do niego mówi, czułem się jak jakiś oskarżony na ławie a nie jak pacjnet na łóżku kiedy mnie przepytywała Pani doktor., Jest bezpardonowa, bezpośrednia, nie empatyczna w żadnym calu. Nie polecam i radzę z dala od Pani doktor. Chyba że traficie na Panią doktor w trakcie dyżuru na SOR w szpitalu RYDYGIERA.