lekarz Małgorzata Haberek

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Zostałam skierowana na konsultację do Poradni patologii ciąży w SPSK 4, gdzie spotkałam po raz pierwszy Panią M. Haberek. Niestety na pierwszy rzut oka Pani doktor nie zdobyła u mnie w ogóle zaufania. Nie miła, oschła i mało delikatna. Zero zainteresowania pacjentką. Na żadne zadane pytanie nie dostałam odpowiedzi a wręcz była oburzona tym że zadaję pytania. Po pierwszej wizycie powiedziała że mam jej dostarczyć zaświadczenie od specjalisty i nadal chodzić do swojej pani ginekolog, po czym jak przyszłam z zaświadczeniem nakrzyczała żebym tylko do niech przychodziła a nie do innego ginekologa...masakra. Po chwili okazała się przy drugiej wizycie zbulwersowała się bo jej odrazu przy wejściu nie dałam wszystkich swoich wyników badań a tak naprawdę to wszystkie te wyniki przepisywała na pierwszej wizycie i zajęło jej to ok. 20 min. więc szczerze nie wiem może w kosmos wysłała. Każda kolejna wizyta to koszmar. Olewczy stosunek a przecież to nie ja sobie wymyśliłam to że mam zagrożoną ciąże i że mam chodzić do specjalisty na patologię ciąży. Zmieniłam lekarza.
Nie polecam przyszłym mamom.

Niestety pani doktor wykazuje straszną ignorancję do kobiet, które nie są jej pacjentkami. Z takim brakiem kultury nie spotkałam się nigdy dotąd. Traktowanie pacjentek karygodne. Niejednokrotnie pani doktor przekroczyła granice i wypowiadała pod moim adresem słowa, których zapewne sama się dzisiaj wstydzi. Brak empatii, ludzkich uczuć i odruchów.

cóż Pani doktor w trakcie wizyty beztrosko rozmawia ze swoim synem...a ja czekam w gabinecie i z konieczności się przysłuchuję. Pani doktor i badaniach prenatalne- na moje pytanie, co by zrobiła gdyby przeziarnistość karkowa wskazywała wadę dziecka- odpowiada- nic. Twierdzenie, że wiek (po 35 r.) to nie wskazanie na amniopunkcję jest dla mnie niezrozumiała.

bardzo kompetentna a przy tym przesympatyczna

bardzo kompetentna a przy tym przesympatyczna

Pani dr jest moim lekarzem od dwóch lat i nie mam zastrzeżeń. Prowadziła całą moją ciążę, w której było nie mało problemów ale dzięki dr urodziłam slicznego zdrowego synka.

Z zaangażowaniem podchodzi do problemu pacjentki

Z zaangażowaniem podchodzi do problemu pacjentki

Bardzo dobry lekarz. Jest świetna w tym co robi. profesjonalne podejście do kobiet w ciąży, wiem bo znajoma mi poleciła więc i ja śmiało polecam!! Pozdrawiam Marta:)

Pani Doktor jest osobą rzeczową, komleksowo podchodzi do poroblemu. Udziela wyczerpującyh wyjaśnień.

Jestem osobą starszą i zawsze krępuję się wizyty u ginekologa. Po wizycie u Pani Haberek nie mam żadnych zahamowań. Polecam tę Panią ze względu na jej dobry kontakt z każdą pacjentką. Miła, życzliwa i pomocna. Pozdrawiam Eulalia

POLECAM tego lekarza pacjentkom za ciepłe, miłe, indywidualne podejście do pacjentki. Znam dr. już od 1998r.