Malgorzata Hojan-Osicka

Urolog

MÓJ MAŻ LECZY SIĘ U PANI DOKTOR OD KILKU LAT. WYNIKI BARDZO DOBRE. JEST ZACHWYCONY PANIĄ DOKTOR. ŚWIETNY FACHOWIEC, PRZESYMPATYCZNA I BARDZO ŁADNA KOBIETA.

Świetny fachowiec! Z powodzeniem wykonała trudną operację raka prostaty u mojego taty. W dodatku bardzo miła, ciepła i serdeczna. Budzi zaufanie. Polecam!

Pani Doktor jest wspaniałą i kompetentną lekarką.Miła, ciepła wzbudzająca pełne zaufanie do Swojej osoby.Poza tym niema co ukrywać jest piękną kobietą.

To zdaje się być świetny lekarz. Bez obaw polecam wszystkim zawikłanym w urologicznymi dolegliwości.

Super super super!!!! Az dziw, że taki diament się jeszcze uchował. Tak trzymać Pani Doktor.

SSSUUUPPPEEERRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SSSUUUPPPEEERRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani dr leczy w szpitalu na Lutyckiej, świetny fachowiec tylko ona mi pomogła jak lezałam na chirurgii tylko ona powaznie podeszła do mojego problemu. Bardzo miła i rzeczowa.