lekarz Małgorzata Janik

Ginekolog

Niesamowita kompetentna uśmiechnięta super !!!! Gorąco polecam! zawsze dobrze doradzi i pomoże . Ogromna wiedza medyczna przy tym pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, bardzo ciepła i życzliwa osoba, która troszczy się o pacjentkę nie tylko w dziedzinie, którą się zajmuje, ale dba też o jej zdrowie ogólne, wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i przede wszystkim pyta o rzeczy, o których inni lekarze nawet nie wspominają.. naprawdę myślę, że nie mogłam znaleźć lepszej Pani ginekolog :)

bardzo przykro pisać mi tą opinie bo Pani doktor jest bardzo miłą osobą niestety kompletnie niekompetentna. Nie potrafila rozpoznac choroby przez co narazila mnie na dodatkowy bol i kolejne wizyty. Co do samego leczenia rownież mam szereg wątpliwości. Przepraszam ale ta Pani nie potrafi leczyc a to jest główna cecha lekarza. NIE POLECIŁABYM PANI DOKTOR NIKOMU

Po mojej pierwszej wizycie u Pani doktor mam jak najbardziej pozytywne zdanie,świetny lekarz.

pani doktor jest spoko! :) miła i sympatyczna kobieta,

pani doktor jest spoko! :) miła i sympatyczna kobieta,

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita