lekarz Małgorzata Janik

Lekarz z powołania z ogromną wiedzą i empatią. Zdecydowanie polecam i mam nadzieję że u bad zostanie na dłużej.

Niesamowita kompetentna uśmiechnięta super !!!! Gorąco polecam! zawsze dobrze doradzi i pomoże . Ogromna wiedza medyczna przy tym pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, bardzo ciepła i życzliwa osoba, która troszczy się o pacjentkę nie tylko w dziedzinie, którą się zajmuje, ale dba też o jej zdrowie ogólne, wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje i przede wszystkim pyta o rzeczy, o których inni lekarze nawet nie wspominają.. naprawdę myślę, że nie mogłam znaleźć lepszej Pani ginekolog :)

bardzo przykro pisać mi tą opinie bo Pani doktor jest bardzo miłą osobą niestety kompletnie niekompetentna. Nie potrafila rozpoznac choroby przez co narazila mnie na dodatkowy bol i kolejne wizyty. Co do samego leczenia rownież mam szereg wątpliwości. Przepraszam ale ta Pani nie potrafi leczyc a to jest główna cecha lekarza. NIE POLECIŁABYM PANI DOKTOR NIKOMU

Po mojej pierwszej wizycie u Pani doktor mam jak najbardziej pozytywne zdanie,świetny lekarz.

pani doktor jest spoko! :) miła i sympatyczna kobieta,

pani doktor jest spoko! :) miła i sympatyczna kobieta,

Do pani doktor trafiłam w 2010 roku po pozytywnych opiniach z tej strony internetowej. Byłam w pierwszych tygodniach ciąży. Pani doktor wykonała usg i dała mi zdjęcie bez żadnego opisu a nawet podpisu. Mimo tego bardzo pozytywnie oceniałam panią doktor, wydawała mi się miłą i kompetentną osobą. Kolejnego dnia trafiłam do szpitala z poronieniem. W szpitalu stwierdzili, że mam 3 centymetrową torbiel. Bardzo mnie to zdziwiło bo przecież dzień wcześniej byłam u lekarza. W szpitalu powiedzieli jednak, że może obraz jest zakłamany z powodu poronienia i kazali po kilku dniach ...

W szpitalu powiedzieli jednak, że może obraz jest zakłamany z powodu poronienia i kazali po kilku dniach sprawdzić u swojego ginekologa. Trafiła więc znowu do pani Janik. Stwierdziła, że żadnej torbieli nie ma.
Po jakimś czasie z kolejną ciążą trafiłam do pani doktor M. Biernat (wspaniały lekarz). Okazało się, że jestem w ciąży ale i też wyhodowałam kilku centymetrową torbiel. Na zabieg było już niestety za późno. Skończyło się cesarką i wycięciem jajnika.
Dziwne, że 2 badania usg u pani doktor Janik nie wykazało torbieli (ponad 3 cm.!).
Pani Janik może jest dobrym stomatologiem ale chyba nie ginekologiem.

Ja uważam, że pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Przede wszystkim cały czas się doucza, chodzi na kursy zagraniczne i ja uważam, że mogę ją polecić.

Poszłam do tej kobiety ze względu na pozytywne oceny. Nie wiem, czy pani doktor miała zły dzień, czy też była bardzo zmęczona, ale poczułam się jak żywy towar, który pyta i nie uzyskuje kompleksowej odpowiedzi. Mężczyźni są o wiele bardziej delikatni, ta pani do delikatnych nie należy. Po wyjściu byłam zawiedziona, wizyta trwała chyba niecałe 10 minut.

Świetna pani doktor. Bardzo się bałam, ale nie było czego bardzo sympatyczna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wszystko bardzo szczegółowo mi opowiedziała. PRZESYMPATYCZNA, niczego nie bagatelizowała, zadawała mi też dużo pytań, żeby wszystko ustalić. Wspaniała polecam!!!