lekarz Małgorzata Jarosz

Pani doktor jest nieuprzejma, śpieszy się i nie pozwala podanie szczegółowych informacji o stanie pacjenta. Nie jestem zadowolona z porady tej lekarki.

Bardzo dobra Pani doktor, kompetentna, poświęca dużo czasu na omówienie problemu, nie bagatelizuje moich uwag, jeżeli ma jakieś wątpliwości to zaleca zrobienie dodatkowych badań a nie faszeruje lekami, to jest jedyna Pani doktor od której wychodząc czuję się spokojniejsza o zdrowie moich dzieci.

To porażka medyczna Nigdy tam nie pójdę więcej Kompetencje i wiedza na etapie studenta google Zero medycyny Byłam po tej konsultacji u innego lekarza-uległ załamaniu psychiczemu

To porażka medyczna
Nigdy tam nie pójdę więcej
Kompetencje i wiedza na etapie studenta google
Zero medycyny
Byłam po tej konsultacji u innego lekarza-uległ załamaniu psychiczemu

Nigdy nie zawiedlismy się na wiedzy i diagnozach Pani doktor. Szczerze polecamy. Rzeczowa konkretna nie bagatelizuje problemów.

Nie polecam lekarza. Jeżeli ma ktoś dziecko ,,problemowe" jak to stwierdziła pani doktor pediatra lepiej poszukać innego lekarza ponieważ niestety ta pani doktor pediatra nie ma żadnego podejścia do dzieci które nie chcą na komendę rozbierać się pokazywać buzi ani oddychać w sposób jak zażyczy sobie tak ową pani doktor pediatra. Nie polecam także wizyty z przedłużającą się gorączką ponieważ można zostać odprawionym z kwitkiem lub z łaski przyjętym.

Jak dla mnie b.dobra lekarka zawsze ma czas dla pacjenta nie pospiesza tak jak inni szybko bo nastepni. Co do badan bardzo zrobila mojemu dziecku jaki sa tylko mozliwe. Dla mnie naprawde godna polecenia ufam jej bo zawsze ma trafne diagnozy. Pozdrawiam

z całego serca polecam Panią doktor. za każdym razem trafna diagnoza. Nie podaje antybiotyku bez potrzeby, wręcz stara leczyć się wszystkimi innymi sposobami. Dzięki jej diagnozie nie wyladowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc. POLECAM!!!!

Komentarz niepotrzebny, trzeba samemu naciac sie pare razy, wystarczy

Komentarz niepotrzebny, trzeba samemu naciac sie pare razy, wystarczy

bez komentarza,kto widział i słyszał nie musze nic dodac

bez komentarza,kto widział i słyszał nie musze nic dodac

Nie polecam. Może w leczeniu katarku i przeziębienia jest dobra ale przy trudnych przypadkach a przynajmniej w tych gdzie trzeba się wysilić a przynajmniej wypadało by zlecić dodatkowe badani żeby wniknąć co dziecku dolega nie ma nic do powiedzenia. Nasz syn miał trzy różne objawy widoczne gołym okiem które zbagatelizowała i niestety okazało się, że syn ma nowotwora, który rosnąc udusiłby go gdyby nie inny lekarz który skierował nas do szpitala na rtg klatki piersiowej które już wstępnie wyjaśniło wszystko..jesteśmy po 8 chemioterapiach i operacji, syn żyje i mamy nadzieję że nawrotów nie będzie, a pani doktor to krótko mówią "przerost formy na treścią"..