dr Małgorzata Jarząbkowksa

Endokrynolog

2,5
1,9

Mialam wątpliwą przyjemność korzystać z usług pani doktor. Nigdy nie dostałam zadnego skierowania na badania, pomimo wielu wizyt nie załozyła zadnej karty i co najgorsze źle zdiagnozowała co skutkowało problemami zdrowotnymi. Gdy udałam sie do innego lekarza tej samej specjalizacji, tamta Pani Doktor była zaskoczona sposobem leczenia p.Jarząbkowskiej. Pomija już kompletny brak zainteresowania pacjentem, opryskliwość i brak komunikacji. Nie polecam !

Mialam wątpliwą przyjemność korzystać z usług pani doktor.
Nie polecam !

Niemiła, niesympatyczna, nie słucha pacjenta, ma problem z obsługą komputera, co przeszkadza jej skupić się na chorobie i człowieku.

uprzejmie, bez pośpiechu, punktualnie. Polecam

uprzejmie, bez pośpiechu, punktualnie. Polecam

Nie uzyskałam porady , pani doktor była bardziej zainteresowana tym czy skierowanie jest właściwe a nie zdrowiem pacjęta

tylko z łatwością wypisuje recepty na tabletki. Nie bada, nie daje skierowań na badania. zdecydowanie. Nie polecam

Jedynym wykładnikiem odpowiednio dobranych hormonow tarczycy jest TSH a nie objawy.

Była kolejka zapisanych pacjentów na NFZ pod drzwiami, czas się przedłuzał, wszedłem dopiero po 18 do gabinetu i Pani dr powiedziała: O tej godzinie przyjmuję prywatnie, 100 zł!!!!! Zatkało mnie i wyszedłem.SZok, władza im do łba uderzyłą, bo taka ich strategia zeby było ich mało na rynku, to biedny chory zapłaci, bo nie ma gdzie iśc do konkurencji.Powinna wyleciec z pracy

Jest dokładna, rzeczowa, dużo tłumaczy i co wazne też się dużo pyta, polecam

Jest dokładna, rzeczowa, dużo tłumaczy i co wazne też się dużo pyta, polecam