Małgorzata Jaskulska

rzetelna dokładna uprzejma kompetentna zna sie na swoim fachu miła usmiechnieta :) polecam w 100% juz nie mam stresu przed wizyta choroba stomatologa u mnie wyleczona przyjde o kazdej porze dnia i nocy

ja się nigdzie indziej nigdy w życiu nie wybiorę;-D Pani Doktor super leczy ząbki, moje, męża, córki, bratowej.. poza tym jest piękną kobietą;-D

Przyszedłem z bolącym zębem ale niestety w dniu wizyty juz nie bolał ale powiedziałem żeby sprawdzić bo nie byłem pewien który i … zrobiła jeszcze raz tylko nie tego co trzeba a na konic jeszcze sprawdziła czy z pozostałymi zębami jest Ok I według Pani dr. Jaskulskiej TAK ale po powrocie do domu okazało się inaczej jak ząb bolał tak boli a 130PLN poszło za wymianę plomby nie w tym zębie co trzeba

sympatyczna zajebista ma doswiadczenie polecam zbobilizowała mnie i mam zabki zdrowe polecam najwiekrzym tchurzom i tym co bardzo bardzo bardzo sie boja nie warto z Ta pana cudna jest Madzia

Madzia

Bardzo polecam. Stomatolog profesjonalny w każdym calu.

Bardzo polecam. Stomatolog profesjonalny w każdym calu.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34