lekarz Małgorzata Jaworowicz

Reumatolog, Internista

Dobry lekarz ale dla dorosłych i dobry reumatolog, ale jeżeli chodzi o dzieci to sobie podarujcie, jak dziecko zachoruje po zakończeniu pracy przez panią doktor to na prywatnie nie przyjedzie lecz każe jechać do szpitala, bezwzględnz jak chodzi o małe bobasy, które nie umieja się bronić. Jej sławne powiedzenie jak człowieka coś boli '' do bólu trzeba się przyzwyczaić'', '' mnie tez boli'', '' jak by nie bolało to byśmy nie żyli'' i tak chodzimy do naszej pani doktor a ona odwleka nasze leczenie u specjalistów,,,,,

Super lekarka, zawsze ma czas dla pacjenta, nigdy nie odmawia pomocy, w pełni zasługuje na zaufanie, bardzo kompetentna, stawia trafne diagnozy, jedyny lekarz któremu ufam.

polecam pania Małgorzate;) bardzo dobry lekarz ;P Naprawdę ;)

polecam pania Małgorzate;) bardzo dobry lekarz ;P Naprawdę ;)