mgr Małgorzata Jedyk

2,7
2,7
2,5
2,5

Pani doktor była bardzo niemiła i powiedziała że nie mam po co przychodzic bo nie jestem w ciąży. Okazało się ,że jestem, a doktor się pomyliła

Ja jestem zadowolona ze sposobu, w jaki Pani doktor prowadzi moją ciążę. Poświęca mi dużo czasu, jest uprzejma i kompetentna. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Bardzo polecam.

Witam, byłam na wizycie u Pani doktor Jedyk i przyjęła mnie życzliwie, dobrze obejrzała dokumentacje z mojej ciąży, dokładnie zbadała. Uważam, ze każdy ma prawo do swojej opinii ale to czy lekarz jest miły chyba nie jest aż tak istotne ważne żeby dobrze leczył. A każdemu lekarzowi jak to człowiekowi zdarzają się wpadki.

Nie jest interesowna, idzie na reke pacjętowi.

Nie jest interesowna, idzie na reke pacjętowi.

przez tą kobietę o mało nie straciłam i dziecka i życia obym nigdy więcej na nią nie trafiła kobiety uważajcie to żeźnik a nie ginekolog dziecko urodziłam tylko i wyłącznie dzięki położnym Bóg zapłać tym kobietą

Po dwóch latach leczenia wirusa hpv,cytologii stopnia3 i dysplazji powiedziała mi że ta choroba jest na całe życie mam sie z tym pogodzić nie ma na to leku.To była męczarnia jak u rzeźnika na żywca w łodzi w szpitalu miałam pobierane wycinki a miesiąc temu dali skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie i wycinki obiecali mi znieczulenie na oddziale a robili na żywca cos okropnego.Ani Jedykowa ani Domagała nie są dobrymi lekarzami.Nie polecam