lekarz Małgorzata Judkowiak

Chirurg dziecięcy

1,3

Lekarka niemiła i niesympatyczna. Przyjmuje dzieci jak za karę. Zero kontaktu z małym pacjentem, brak podejścia do dziecka. Zachowanie niekulturalne. Nie polecam i nigdy więcej nie pójdę na wizytę do tej pani. Bardziej kontaktowe i ludzkie są panie pielęgniarki , które nadrabiam niezadowolenie pani doktor. Taka osoba nie powinna przyjmować małych dzieci. Rozpacz...

Bardzo niemiła kobieta. Zaspanemu niemowlęciu po podróży na siłę otwierała oczy zamiast chwilkę poczekac az sie obudzi. Na koniec nic sama z siebie nie powiedziala. Samemu trzeba sie dopytywac czy wszystko w porzadku. Na szczescie byla to wizyta kontrolna. Niemowlę było leczone u innego lekarza, który zna sie na rzeczy. Do niej trafiliśmy przez przypadek. Pierwszy i ostatni raz !

Tak niemiłej pani doktor w życiu nie widziałam,jest opryskliwa,niesympatyczna,nie nadaje sie do dzieci.NIE POLECAM!!!!!!

tak nieuprzejmej Pani Doktor jeszcze nie spotkałam, brak Jej jakiegokolwiek podejścia do dziecka, a jest chirurgiem dziecięcym- nie wiem dlaczego wybrała taka specjalizację skoro tak traktuje małych pacjentów