Małgorzata Jurkiewicz-Łobodzińska

Laryngolog

Wykonałam zabieg korekty nosa wraz z operacją krzywej przegrody. Wynik zabiegu - rewelacyjny. Bardzo profesjonalne i troskliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję Pani doktor.

Jestem bardzo zadowolona, doktor wykonała zabieg wycięcia 3ego migdalu i podcięcia bocznych u córki w Gdyni i poszło świetnie, bez komplikacji, zadbano o jak najmniej stresu. Zabieg był wykonywany w Gdyni i panie pielęgniarki też się świetnie spisały, dbały, interesowały się, bardzo polecam, pani doktor zna się na rzeczy.

Nie dość że bardzo nie kompetentna to jeszcze bardzo niemiła. Brak zainteresowania pacjentem.Zdecydowanie nie polecam!!!

Doskonały kontakt z pacjentem, poważne podejście nawet do pytań, które wielu lekarzy uznałoby za banalne, śmiesznie i niewarte odpowiedzi. Operacja wycięcia migdałków przeprowadzona przez dr Jurkiewicz-Łobodzińską przebiegła idealnie, od czasu zabiegu nie miałem anginy, wcześniej zdarzało się to kilka razy w roku. Pani doktor była pierwszym lekarzem, który stwierdził, że migdałki są w złym stanie i należy operować, poprzedni zbywali mnie niedziałającymi pastylkami. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!