lekarz Małgorzata Kaczor-Felska

Lekarz rodzinny

Fantastyczna Pani Doktor, z ogromną wiedzą i holistycznym podejściem :) Nie rozumiem skąd w ogóle negatywne wpisy, bo mało jest tak kompetentnych lekarzy. Dziękuję Pani Doktor za profesjonalne porady i skuteczne leczenie :)

Ta Pani nie wie co to kultura osobista. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Oby nikt nie trafił na tą panią

Ta Pani nie wie co to kultura osobista. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.
Oby nikt nie trafił na tą panią

Polecam jestem zdrowa.. 7 lat leczyłam się na NFZi już nie chciało mi się żyć. Wszystkie złe opinie piszą ludzie którzy są zdrowi. Mnie wyleczyła.

Polecam jestem zdrowa.. 7 lat leczyłam się na NFZi już nie chciało mi się żyć.
Wszystkie złe opinie piszą ludzie którzy są zdrowi. Mnie wyleczyła.

Nie polecam, wyciąganie pieniędzy. Na pierwszej wizycie oprócz całej listy badań zleca drogie testy na koinfekcje boreliozy, prawda jest taka, że u zdrowej czy chorej osoby zawsze w tych badaniach coś wyjdzie, tak żeby pacjent wrócił. Na drugiej wizycie lekarka nie wiedziała czy przy niskim testosteronie można brać antybiotyk, odesłała mnie do androloga prywatnie po zaświadczenie. Po powrocie z zaświadczeniem gabinet już był zamknięty, przestała odbierać telefony. W podejściu do pacjenta napodbuliwa i sztucznie miła, w rzeczywistości nie interesuje się pacjentem i zapomina o nim po zamknięciu drzwi gabinetu. Strata czasu i pieniędzy.

Jestem pod ogromnym wrażeniem po wizycie u Pani Doktor. Profesjonalne, holistyczne podejście do pacjenta. Jeszcze nigdy wizyta u lekarza nie trwała tak długo:) Polecam z wyrazami szacunku EŻ

Jestem pod ogromnym wrażeniem po wizycie u Pani Doktor.
Profesjonalne, holistyczne podejście do pacjenta.
Jeszcze nigdy wizyta u lekarza nie trwała tak długo:)
Polecam z wyrazami szacunku EŻ

Świetny lekarz, zawsze pomaga, genialny specjalista. Szacunek

Świetny lekarz, zawsze pomaga, genialny specjalista. Szacunek

mało kompetetna ,nie ma zupełnie podejscia do pacjenta , nie wzbudza zaufania , nie tłumaczy choroby , moze i stara sie byc uprzejma ale widac ze to wymuszone.

Stanowcze nie ! i nigdy więcej ! nie zna sie wogóle na niczym kompletnie , z jaką chorobą nie pójdziesz to masz wirusówkę . wizyta trwa 5 min i następny.

Potężny umysł, ogromna wiedza, wielki szacunek Pani Doktor

Potężny umysł, ogromna wiedza, wielki szacunek Pani Doktor

super lekarz naprawdę! POLECAM!!! jest bardzo kompetentna ale także bardzo problemowo podchodzi do pacjenta.