Małgorzata Kalinowska

Lekarz rodzinny

Mój synek pokochał Panią Dr. Zdarza mu się udawać, że ma katar z nadzieją, że pójdziemy do Pani Dr. Ja też mam absolutne zaufanie do jej poczynań, nigdy nas nie zawiodła. Niestety dzisiaj nie możemy korzystać z porad Pani Dr, bardzo żałujemy. Błądzimy po pediatrach ale żaden z nich nie jest naszą ukochaną Panią Dr.

Jest rewelacyjna oby więcej takich lekarzy!!Pani Doktor proszę wracać do Wrocławia!!Pozdrawiamy

Gdyby takich Pań Doktor było więcej nikt nie zastanawiałby się nad problemami z NFZ, ustawą zdrowotną, refundacją. Ta Pani Doktor nie potrzebuje wystawiać recept by leczyć. Jej osobowość uśmierza każdy ból i problem :-) Warszawa potrzebuje właśnie takich osób i budować swoją tożsamość. Serdecznie pozdrawiam.

Niestety, nie polecam. BO raz kolejny doprowadziła Pani doktor do masakry. Może powinna być internistą, lekarzem medycyny pracy ale nie pediatrą.

Super Lekarz. Wspaniała Pani Doktor miła i ujmująca.No i do tego czarująca kobieta więc aż się chce chorować.:-) Uwielbiam Ją. Albert.

Albert.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wrocław"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101