lekarz Małgorzata Kardasz-Ziomek

2,1
1,9
2,4
1,4

Sor na Truchana porażka jak można tak traktować dzięki pisanie historia 20 min dziecko śpi na rękach gorączka. pani doktor nawet nir powiedizala co i jak tylko tyle że piszę wszystko na kartce i że jutro do przedszkola się nienadaje. Matkooo niewiem co lepsze Ligota sor Truchana sor -tu byliśmy z polecenia Laryngologi bo z ucha leci ropa. Leki niby dla dzieci za darmo a w aptece 120zl. Boże spraw żeby zaczęła Najpierw czytać opinia lekarzy a potem zdecydowała gdzie iść

Bardzo nie miła Pani doktor, przy badaniu delikatna, natomiast zero wyjaśnienia co mi jest, jakie leki i dlaczego. Jedyne co Pani doktor powiedziała to to że mam odstawić dziecko od piersi bo przecież je zarażam , ma już prawie rok a ona nie może mi przepisać antybiotyku i jak on ma mnie wyleczyć skoro antybiotyki przenikają do mleka matki.... Brak słów, nie te czasy Pani doktor! Nie pomine również faktu, że recepta zawierała chyba najdroższe z możliwych lekarstw , a farmaceuta według nich powiedział mi co mi może być, bo Pani doktor tylko wzdychała... Nie polecam , omijajcie szerokim łukiem!

Skandaliczny brak empatii dla osób starszych (głośne uwagi i krytyka). Osoba bardzo humorzasta i złośliwa, umyślnie zakwestionowała wyniki badań pracowni konkurencyjnej, kierując na kolejne szczegółowe badania słuchu do własnej pracowni gdzie... uwaga!! - za ścianą odbywał się remont. Mimo możliwości przyjęcia pacjenta z wynikami jeszcze w tym samym dniu wizyta została wyznaczona na odległy termin. Trudno ocenić w tym przypadku kompetencje i tłumaczenie choroby i leczenia.

święta prawda humorzasta i lubi pieniążki leczyła mnie ok pół roku na powikłania pogrypowe (zaatakowało mi uszy), częściowo w ośrodku zdrowia a częściowo prywatnie, tak że sporo mnie kosztowało finansowo to leczenie ale też miałam przepisane naprawdę wiele zabiegów pomocniczo- rehabilitacyjnych za darmo i może dzięki temu miksowi udało się i słuch wrócił, tak że jestem jej bardzo wdzięczna za wyleczenie, bo sprawa nie była tak oczywista i uszkodzenie mogło pozostać trwałe! co do poczucia humoru to pani doktor zbyt dużego chyba nie posiada i z natury jest wyniosła dlatego ...

i może dzięki temu miksowi udało się
i słuch wrócił, tak że jestem jej bardzo wdzięczna za wyleczenie, bo sprawa nie była tak oczywista i uszkodzenie mogło pozostać trwałe! co do poczucia humoru to pani doktor zbyt dużego chyba nie posiada i z natury jest wyniosła dlatego kontakt jest utrudniony, ale przy dłuższej znajomości zyskuje na urodzie i potrafi nawet zażartować

Spotkałem jakiś czas temu Panią Małgorzatę. Jestem ciekawy jakim cudem została zatrudniona. Nie posiada ani kompetencji jako lekarz, ani uprzejmości jako człowiek. Radzę omijać ją z daleka.

Radzę omijać ją z daleka.

obie z córka korzystamy z jej leczenia, odbyłyśmy około 12 wizyt w tym wizyty kontrolne. owszem pani doktor jest opryskliwa i arogancka ale taki ma już styl, i nie ukrywam że przez to zachowanie na kilku pierwszych wizytach miałam ochotę przegryźć jej tętnice! po 3-4 wizycie zaczęła przybierać " bardziej ludzką" postawę i spuściła z tonu. osobiście wycinała mi migdały (wszystkie 3) w szpitalu w Zawierciu i podczas tego pobytu odkryłam ze jest naprawdę miłym człowiekiem, nawet się uśmiecha i żartowała. codziennie przychodziła na wizyty i zaglądała do sali, pytała ...

po 3-4 wizycie zaczęła przybierać " bardziej ludzką" postawę i spuściła z tonu.
osobiście wycinała mi migdały (wszystkie 3) w szpitalu w Zawierciu i podczas tego pobytu odkryłam ze jest naprawdę miłym człowiekiem, nawet się uśmiecha i żartowała. codziennie przychodziła na wizyty i zaglądała do sali, pytała jak się czuję az mi było głupio że tak się interesuje

mimo jej humorów, himer i innych aroganckich zachowań polecam bo to naprawdę bardzo dobry specjalista.. a do tych fochów "Ą-Ę" trzeba przywyknąć - ja dałam radę

lekarz nieuprzejmy ,arogancki wobec pacjentów. nie poleciła bym tego lekarza nikomu