dr n. med. Małgorzata Karolczak-Kulesza

Okulista, Okulista dziecięcy

Od pary lat przyjeżdżam do Pani doktor na wizyty i bardzo dziękuję za pomoc w ogarnięciu choroby i za miły, uczciwy kontakt oraz kulturę osobistą.

Panią doktor znam od 12 lat pomaga mi przez te wszystkie lata , zawsze wysłucha i doradzi .Jest to bardzo ważna osoba w moim młodym życiu.Jestem po wypadku i jest już prawie dobrze. Polecam całym serduchem.

Bardzo profesjonalny lekarz. Miła Pani doktor którą cechuje duża wiedza i dobre podejście do pacjenta. Polecam gorąco, bo takich lekarzy " z powołania " coraz mniej.

Najwspanialszy specjalista.Dziękuje Bogu ,że trafiłam na Panią Dr Kulesze. Polecam każdemu z całego serca!

Polecam Paią Doktor, bardzo szczegółowo bada wzrok i daje wyczerpujące informacje. Wcześniej chodziłam z dzieckiem do dwóch innych lekarzy, również prywatnie, byłam tylko "spławiana" wogóle nie udzielali mi żadnych informacji o stanie oczu córki a Pani doktor. Kulesza zawsze ma czas żeby wzystko wyjaśnić i wzrok córki bardzo się poprawił, a najważniejsza jest że córka nie stresuje się badaniami :))

Dr Kulesza zna się na swoim fachu ,stawia trafne diagnozy,Wadą jest fakt iż potrafi być wyniosła i czasem zniecierpliwiona ;(

Jestem zdziwiona,ze jestem pierwsza pacjentka,ktora pisze opinie,a raczej pragnie wyrazic najszczerszy podziw,ze sa tak wspaniali lekarze,jak dr Kulesza! Mam najlepsze wrazenia i bede polecala z calego serca!

Mam najlepsze wrazenia i bede polecala z calego serca!