dr Małgorzata Keller-Skomska

Chirurg plastyczny

nie polecam, mialam liposukcje podbrodka,efekt po zabiegu dramat. Na wizycie kontrolnej lekarka zlekcewazyla efekt. Konsultacja u innego lekarza podwiedzila tylko moje odczucia.Jednoczesnie informuje ,ze zanim poddalam sie zabiegowi u Pani doktor sprawdzilam opinie . O demnie tylko jedna gwiadzdka,

mam zupełnie inne zdanie.Dokonywałam korekcji powiek górnych i efekt jest taki , jakiego oczekiwałam.Nie mam jakiegoś wytrzeszczu oczu, czy czegoś typu spojrzenie na zdziwionego.Ci którzy nie wiedzieli , że coś takiego robiłam widząc mnie mówią, że świetnie ostatnio wyglądam i tyle i o to właśnie chodziło, no że chyba komuś zależy żeby było widać wydaną kasę.Sam kontakt może niezbyt wylewny, ale profesjonalny. Byłam w końcu u chirurga a nie psychoterapeuty

Pani chirurg to specjalista w 100%. Teraz mogę się pokazać w kostiumie kąpielowym.

Super lekarka, polecam każdemu Panią chirurg. Objaśni charakter zabiegów, plan wizyt kontrolnych. Miła i sympatyczna. Polecam