lekarz Małgorzata Klabisz

2,7
2,7

Anna

05.04.2017

Mnie równiez dziwia te zarzuty.niewiem kto pisze te komentarze bo po ich przeczytaniu dzien przed wizyta nie spałam cała noc.A tu absolutnie idealnie.Wytłumaczyła mi na rysunkach co jest co.Pytała czy wyrażam zgode na kazde badanie.miła,delikatna-oczywiscie w miare mozliwosci bo wiadomo ze badania do gardła do miłych nie należą-nawet dla dorosłego.Tłumaczyła,słuchała,omawiała.wiec ok

anonim

06.02.2017

Niestety zgadzam się z opiniami,że Pani doktor mało sympatyczna, badanie bolesne i zero zrozumienia.Poszłam na wizytę pełna obaw i wyszłam też pełna obaw.To co powiedziałam to jak grochem o ścianę. Wizyta z łaski odbębniona.Ja już nie skorzystam z wizyt i pani doktor.

21.11.2016

Nie polecam, te pania doktor dobrze radze omijac z daleka. Pacjent i jego dolegliwosci dla pani doktor brzmia jak wymysl a sama wizyta nie wnosi niczego nowego.

14.09.2016

NAJWIĘKSZA PORAŻKA i MASAKRA!!! Omijać tego "lekarza" z daleka!!! nigdy nie spotkałem się z tak okropnym podejściem do pacjenta, To wprost niemożliwe, po pierwsze lekarz musi być człowiekiem - niestety nawet tu Pani poległa!!! Nadal jestem w szoku i moje dziecko również!!!

10.03.2016

Odradzam zdecydowanie ! Pani doktor nie trafila absolutnie z diagnoza i po jednej kuracji antybiotykowej gdzie ucho bylo nadal chore i zatkane kazala nic nie robic i CZEKAC TRZY MIESIACE. OMIJAC!!

OMIJAC!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Częstochowa"?

None

Katowice
Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
Częstochowa
Szpital chorób wewnętrznych - "HUTNICZY"
Aleja Niepodległości 32
"Nasza Przychodnia"