Żona Iwona nie wie co mówi, jest nieświadoma. Ja mąż jestem bardziej w temacie. Bo to ja szkodzę. Jestem konkurencją i muszę konkurować. Ps - zmieniłem profesję. Piszcie do gazety lokalnej. Pozdrawiam Panią Małgorzatę.

jestem niezadowolona z wizyty i efektu po zabiegu.Osoba wszechwiedząca ,zarozumiała,mało uprzejma.Przy takiej konkurencji w medycynie estetycznejzdecydowanie polecam innego lekarza.

Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, ja jestem b. zadowolonym człowiekiem po zabiegach u tego lekarza.

Pani dr Kocot bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta i jego problemu. Dzięki terapii jaką mi zaleciła oraz wielu cennym wskazówką pozbyłam się problemu przebarwień, z którym borykałam się od wielu lat. Ogromny profesjonalizm oraz otwartość na drugiego człowieka są cechami dzięki, którym chętnie się do Niej wraca. Polecam.

Bardzo miła i uprzejma. Dokładnie omawia przebieg leczenia. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i jego problemu. Najlepszy dermatolog u jakiego do tej pory byłam ( a było ich wielu). Szczerze polecam.