prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kołodziejczak

Proktolog, Chirurg onkolog

Witam, Przede wszystkim Panią Profesor cechują serdeczność, wyrozumiałość, empatia, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w każdy przypadek z osobna. Pani Profesor przywróciła mi dawne szczęśliwe życie dzięki jednej operacji wycięcia przewlekłej szczeliny. Wszystko zostało przeprowadzone w tak perfekcyjny sposób, że regeneracja postępowała z tygodnia na tydzień, napawając optymizmem. Wszystkie zmiany w obrębie kanału odbytu zostały usunięte, kończąc moją 3-letnią gehennę, podczas której żaden inny lekarz nie potrafił pomóc. Jeśli macie Państwo problemy proktologiczne, to nie możecie zrobić nic lepszego niż umówić się na wizytę do Pani Profesor, mimo iż będzie to ...

Witam,
Jeśli macie Państwo problemy proktologiczne, to nie możecie zrobić nic lepszego niż umówić się na wizytę do Pani Profesor, mimo iż będzie to kosztować Was sporo czasu w postaci oczekiwania i trudności w zapisaniu się na wizytę. Pamiętajcie Państwo, Pani Profesor to gwarancja najlepszej możliwej opieki w swojej profesji. Jeżeli trafiliście tutaj, to zwyczajnie macie Państwo szczęście, ponieważ znaleźliście pomoc, której poszukujecie.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Dziękuję losowi że dotarłem do pani doktor, wcześniej leczyłem się u innych ,,specjalistów'' z miernym skutkiem .Miałem operację żylaków odbytu ale przewlekłej szczeliny lekarz nie chciał operować tłumacząc że nie chce zrobić ze mnie kaleki (chodzi o nie trzymanie stolca po kolejnym zabiegu) , po paru miesiącach rozpaczy trafiłem do pani doktor i stwierdziła że nie ma problemu tłumacząc mi wszystko jaki będzie przebieg zabiegu.Jest osobą delikatną zawsze uśmiechniętą fachowcem chyba najlepszym w kraju.Pod koniec lutego operacja w szpitalu św.Elżbiety ul. Goszczyńskiego ,personel super sale dwuosobowe komfort.Dzisiaj czuję się bardzo dobrze dzięki kochanej pani doktor.Niestety rzadko można spotkać takich lekarzy z powołania -- wdzięczny pacjent Tadeusz.

Pani Doktor Kołodziejczak to LEKARZ IDEALNY. Przede wszystkim zna się na rzeczy (w Internecie można znaleźć wiele jej publikacji naukowych). Bardzo miła, wprowadza luźną atmosferę, dowcipna, przy tym skromna (w przeciwieństwie do niektórych lekarzy z tytułami naukowymi), słucha i odpowiada na wszelkie pytania! Widać, że bardzo Jej zależy, aby pomóc człowiekowi w potrzebie. Naprawdę nie ma potrzeby denerwować się wizytą i można być spokojnym o przebieg operacji. Wcześniej czytałam wiele opinii o P. Doktor i wszystkie potwierdzam. Miałam operację w Szpitalu Św. Elżbiety - wszystko było super (czysto, miłe pielęgniarki, dobre jedzenie, lekarze bardzo pomocni i sympatyczni - wszyscy zapatrzeni w dr Kołodziejczak jak w obraz i mówią, że jeśli Ona operowała, to na pewno nie może być lepiej :-)
Uważam, że warto stanąć na głowie i zapisać się na wizytę do dr Kołodziejczak (bo chętnych jest bardzo wielu - co mnie ani trochę nie dziwi).
Polecam z całego serca i bardzo dziękuję!

Przykład lekarza z powołania, szczególnie dba o swoich pacjentów i stawia trafne diagnozy. Jako pierwsza odpowiednio dobrała dla mnie leczenie. Operowała moją sąsiadkę w szpitalu św. Elżbiety ratując jej życie (inni lekarze nie chcieli się podjąć). Ja również jestem jej bardzo wdzięczna.

Po ewakuacji czyraka niby było wszystko dobrze, ale rana nigdy się tak naprawdę nie zagoiła do końca. Raz było dobrze a raz leciała ropa. I tak na zmianę przez kilka lat. Podczas wizyty Chirurg powiedział wprost, jeżeli chce mieć Pan w końcu spokój z tą dolegliwością to proszę udać się do Proktolog dr n. Med. Małgorzaty Kołodziejczak. Po pięciu latach zrobiła się przetoka jak wynikło z badania przeprowadzonego na ulicy Pelikanów w Warszawie. Całe leczenie trwało rok od momentu wizyty u Chirurga do wizyty kontrolnej po operacji. Na wizytach u ...

Całe leczenie trwało rok od momentu wizyty u Chirurga do wizyty kontrolnej po operacji. Na wizytach u Pani doktor byłem prywatnie w Falcku na ulicy Sapieżyńskiej gdzie było ciężko się dostać. Byłem też na NFZ u Pani doktor ale tam się dostać to jest bardzo ciężko. Po prostu jest bardzo dużo pacjentów a Pani doktor tylko jedna. Wiedza i doświadczenie zastosowane w praktyce na stole operacyjnym było dla mnie najważniejsze. Miła, sympatyczna normalna Pani doktor.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Chirurg miał racje. Jestem pół roku po operacji przez cały ten czas zmieniałem opatrunek, byłem na dwóch wizytach po operacji. Za pierwszym razem ściągnięcie szwu. Za drugim kontrola, którą można uznać za zakończenie leczenia. Jednak wiadomo, że dolegliwości proktologiczne mogą się odnawiać lub nawracać. Do Warszawy jeździłem z zachodniopomorskiego ale nie żałuje ponieważ zdrowie jest najważniejsze.

Obecnie prowadzi leczenie moje.Przeszłam zabieg i operacje wyłonienie ilostomii prze tą lekarz .Też słyszałam,że ciężko jest się do niej dostać.Bardzo poleca tą lekarz bo zna się na rzeczy i ma niesamowite metody leczenia i przede wszystkim doświadczenie .

Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pani Docent na dość wczesnym etapie leczenia. Jednak do tego czasu zdążyłam już mocno się zestresować. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzaną procedurę) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba w dalszej kolejności diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających informacji na temat mojego schorzenia zaczęłam przeszukiwać internet i nazwisko Pani Docent dość często pojawiało się przy okazji. Jednocześnie mój internista wspomniał, że to jest świetna specjalistka i zachęcił do wizyty.
I tak, mocno wystraszona trafiłam pod skrzydła Pani Kołodziejczak mając nadzieję, że przeprowadzone badania dadzą wynik negatywny i będę mogła spokojnie wrócić do normalnego życia. Mimo, że tak się nie stało (rozwinęła się u mnie przetoka) mój poziom stresu mocno spadł. Pani Docent jest niezwykle kompetentną, budzącą zaufanie osobą o wielkim sercu. Podczas każdej wizyty miała dla mnie dużo czasu, szczegółowo omawiała wszelkie procedury, stan mojego zdrowia oraz alternatywy jakie mam do wyboru, zawsze była gotowa do odpowiadania na wszelkie pytania (nawet jeśli mi wydawały się niemądre) wszystkie badania przeprowadzała w sposób bardzo delikatny. Mimo stereotypowo "wstydliwej" natury choroby czułam się zawsze bardzo swobodnie. Pani Docent jest bardzo konkretną osobą, nie owija w bawełnę ale też nie straszy. Pomaga podjąć świadomą decyzję odnośnie leczenia. Jestem już półtora roku po operacji i czuję się świetnie! Nie wyobrażam sobie bym mogła wybrać się do jakiegokolwiek innego specjalisty w tej dziedzinie!

Pani dr jest wspaniała pod każdym względem - podejście, umiejętności - super. Widać, że do każdego przypadku podchodzi osobno, analizuje wszystko i stara się na prawdę człowiekowi pomóc!

Super lekarz, dzięki Pani odzyskałem zdrowie a sam a operacja to po prostu mistrzostwo świata, naprawdę nie ,,kadzę". Pomimo późnego stadium choroby( moja wina ) operacja to ,,taniec dłoni i instrumentów", po operacji trochę boli ( można wytrzymać) ale za to jest już po problemie. Trzeba tylko przełamać wstyd i zacząć leczenie. Lepszego lekarza nie znajdziecie, Jeszcze raz dziękuję.

Cudowny lekarz anioł. Bardzo profesjonalna, sympatyczna, europejski standard operowania przez nią. Jeśli ktoś planuje wizytę u chirurga-proktologa to tylko do niej iść "pod nóż".