dr hab. n. med. Małgorzata Kołodziejczak

Proktolog, Chirurg onkolog

Dziękuję losowi że dotarłem do pani doktor, wcześniej leczyłem się u innych ,,specjalistów'' z miernym skutkiem .Miałem operację żylaków odbytu ale przewlekłej szczeliny lekarz nie chciał operować tłumacząc że nie chce zrobić ze mnie kaleki (chodzi o nie trzymanie stolca po kolejnym zabiegu) , po paru miesiącach rozpaczy trafiłem do pani doktor i stwierdziła że nie ma problemu tłumacząc mi wszystko jaki będzie przebieg zabiegu.Jest osobą delikatną zawsze uśmiechniętą fachowcem chyba najlepszym w kraju.Pod koniec lutego operacja w szpitalu św.Elżbiety ul. Goszczyńskiego ,personel super sale dwuosobowe komfort.Dzisiaj czuję się bardzo dobrze dzięki kochanej pani doktor.Niestety rzadko można spotkać takich lekarzy z powołania -- wdzięczny pacjent Tadeusz.

Pani Doktor Kołodziejczak to LEKARZ IDEALNY. Przede wszystkim zna się na rzeczy (w Internecie można znaleźć wiele jej publikacji naukowych). Bardzo miła, wprowadza luźną atmosferę, dowcipna, przy tym skromna (w przeciwieństwie do niektórych lekarzy z tytułami naukowymi), słucha i odpowiada na wszelkie pytania! Widać, że bardzo Jej zależy, aby pomóc człowiekowi w potrzebie. Naprawdę nie ma potrzeby denerwować się wizytą i można być spokojnym o przebieg operacji. Wcześniej czytałam wiele opinii o P. Doktor i wszystkie potwierdzam. Miałam operację w Szpitalu Św. Elżbiety - wszystko było super (czysto, miłe pielęgniarki, dobre jedzenie, lekarze bardzo pomocni i sympatyczni - wszyscy zapatrzeni w dr Kołodziejczak jak w obraz i mówią, że jeśli Ona operowała, to na pewno nie może być lepiej :-)
Uważam, że warto stanąć na głowie i zapisać się na wizytę do dr Kołodziejczak (bo chętnych jest bardzo wielu - co mnie ani trochę nie dziwi).
Polecam z całego serca i bardzo dziękuję!

Przykład lekarza z powołania, szczególnie dba o swoich pacjentów i stawia trafne diagnozy. Jako pierwsza odpowiednio dobrała dla mnie leczenie. Operowała moją sąsiadkę w szpitalu św. Elżbiety ratując jej życie (inni lekarze nie chcieli się podjąć). Ja również jestem jej bardzo wdzięczna.

Po ewakuacji czyraka niby było wszystko dobrze, ale rana nigdy się tak naprawdę nie zagoiła do końca. Raz było dobrze a raz leciała ropa. I tak na zmianę przez kilka lat. Podczas wizyty Chirurg powiedział wprost, jeżeli chce mieć Pan w końcu spokój z tą ...

Podczas wizyty Chirurg powiedział wprost, jeżeli chce mieć Pan w końcu spokój z tą dolegliwością to proszę udać się do Proktolog dr n. Med. Małgorzaty Kołodziejczak. Po pięciu latach zrobiła się przetoka jak wynikło z badania przeprowadzonego na ulicy Pelikanów w Warszawie.

Całe leczenie trwało rok od momentu wizyty u Chirurga do wizyty kontrolnej po operacji. Na wizytach u Pani doktor byłem prywatnie w Falcku na ulicy Sapieżyńskiej gdzie było ciężko się dostać. Byłem też na NFZ u Pani doktor ale tam się dostać to jest bardzo ciężko. Po prostu jest bardzo dużo pacjentów a Pani doktor tylko jedna. Wiedza i doświadczenie zastosowane w praktyce na stole operacyjnym było dla mnie najważniejsze. Miła, sympatyczna normalna Pani doktor.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Chirurg miał racje. Jestem pół roku po operacji przez cały ten czas zmieniałem opatrunek, byłem na dwóch wizytach po operacji. Za pierwszym razem ściągnięcie szwu. Za drugim kontrola, którą można uznać za zakończenie leczenia. Jednak wiadomo, że dolegliwości proktologiczne mogą się odnawiać lub nawracać. Do Warszawy jeździłem z zachodniopomorskiego ale nie żałuje ponieważ zdrowie jest najważniejsze.

Obecnie prowadzi leczenie moje.Przeszłam zabieg i operacje wyłonienie ilostomii prze tą lekarz .Też słyszałam,że ciężko jest się do niej dostać.Bardzo poleca tą lekarz bo zna się na rzeczy i ma niesamowite metody leczenia i przede wszystkim doświadczenie .

Wciąż poszukujesz "Proktolog Warszawa"?

dr

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8

ul.Roentgena
enel-med

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
Otwock