lekarz Małgorzata Kościuszko

Dermatolog

1,3
1,8
1,2

W życiu tam nie wrócę, Chyba że z pozwem za uszczerbek na zdrowiu. Pani doktor choroby diagnozuje chyba na podstawie własnych wymyślonych objawów. NIE POLECAM zdrowie ma się tylko jedno.

Я там был, это нехорошой доктор! Я только сказал, что я из России и приехал на уик-энд отдохнуть в Виллу Карпатку, а она сказала, что для россиянина это будет 21370 рублей!

Byłem i nie polecam, kobieta ta nie powinna wykonywac zawodu lekarza. Ciezko nazwac pomoca rzucenie okiem i odprawienie z kwitkiem, w sredniowieczu przynajmniej wypalali stala, pani ta leczy wzrokiem

To co mnie spotkało na wizycie u tej niby doktor to ludzkie pojęcie przechodzi. Brak zainteresowania chorobą ( mam ciężką łuszczycę ) brak chęci pomocy, wyśmianie mnie kiedy poprosiłem o jakieś mocniejsze sterydy na czas wizyty biznesowej. TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI, zgłosiłem tą jaśnie panienkę do przychodni bo tak być nie może że taka osoba ma prawo do wykonywania zawodu lekarza !!!! absolutnie nie polecam

Ta osoba nie powinna wykonywać swojego zawodu.

Ta osoba nie powinna wykonywać swojego zawodu.

tragedia. zmarnowane pieniadze i czas. pani zachowuje sie wulgarnie i agresywnie. nie wiem czy to jednorazowy przpadek / gorszy dzień, ale nie ryzkowałbym powrotu.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.