lekarz Małgorzata Kotajny

Pani okulistka bardzo dokładna i rzeczowa. Od razu widać, że ma duże doświadczenie w tym co robi. Rozwiała moje wątpliwości i wszytko wytłumaczyła. Polecam każdemu.Gabinet ok. Cena bardzo przystępna.

Kobieta pozbawiona jakichkolwiek uczuć, empatii, bezczelna i nieprzyjemna. Byłam umówiona na prywatną wizytę z dwójką maluszków, utknelam w korku wiec poinformowałam telefonicznie, że spóźnie się delikatnie z tego powodu. Kiedy lekko spóźniona, cala mokra, zdyszana, z dwójką małych dzieciaczków ( z 3 letnim synkiem i drugim synkiem dwumiesiecznym ) dojechalam i dobieglam na miejsce, ta pseudo lekarka odmówiła przyjęcia, pokazując mi bezczelnie na zegarku godzinę. Prosilam ją, aby nas jeszcze przyjęła, tłumacząc swoją sytuację - ze jedziemy z miejscowości oddalonej ok 20 km od Pruszcza specjalnie na wizytę, że był korek ( a i tak wyjechaliśmy dużo szybciej ), że zajmę jej chwilkę itp.a ona nie wzruszona, bardzo niemiła, bezczelnie i olewająco trzasnela drzwiami. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak potraktować matkę z dwójką małych dzieci. Zero empatii i człowieczeństwa, oburzajace podejście do pacjenta, brak zrozumienia i chęci pomocy - tak nie powinien zachowywać się prawdziwy lekarz!