Małgorzata Kozanecka

Stomatolog, Ortodonta

Również mam zmarnowane 2 lata... bezcelowe przedłużenie leczenia, nic pani nie tłumaczy, jest arogancka, wychodzi się z gabinetu bez pieniędzy, w niewiedzy co dalej z nerwami. Trzeba się leczyć u innego ortodonty i znowu trzeba poświęcić czas i pieniądze. Szkoda gadac

Jeśli chcesz wydać miliony i tracić czas na nieefektywne leczenie to Pani Małgorzata będzie idealnym wyborem! Jeśli czegoś w życiu żałuję to właśnie tego, że zaczęłam współpracę z tą Panią.. Miałam już założony aparat, a że musiałam przenieść się do Kalisza i nie znałam tutejszych lekarzy zaufałam poleceniu, jednakże same dyplomy nic tu nie wnoszą... teraz gdy po prawie roku leczenia u niej poszłam do profesjonalisty usłyszałam że jest źle... Pani Małgorzata kazała wyrwać mi dobrego zęba twierdząc, że nie pomieści zębów, a okazało się, że było to zupełnie niepotrzebne, ...

Pani Małgorzata kazała wyrwać mi dobrego zęba twierdząc, że nie pomieści zębów, a okazało się, że było to zupełnie niepotrzebne, WIĘCEJ! mam za duże szpary między zębami i trzeba będzie się nieźle nagimnastykować żeby to wszystko naprawić!!! Dodatkowo sztucznie przedłużała mi czas zdjęcia górnego łuku bez korygowania go twierdząc, że wszystko jest super, a okazało się że wcale nie jest i sporo trzeba jeszcze poprawić, a z dołem jest jeszcze gorzej...
Gdy zakładałam aparat leczenie miało trwać 2 lata: rok leczenia u świetnej Pani dr. z Krakowa praktycznie góra była ustawiona, dół w połowie,
później prawie rok leczenia u niej i ani góra nie ustawiona dobrze, a dół to już szkoda gadać...
ale co się dziwić jak wizyta u niej twa kilkanaście minut, bez żadnych dodatkowych gumek, bez żadnych instrukcji co dalej, żadnego zastanowienia się, możliwości przeczyszczenia zębów, za to z ogromną łaską i arogancją... ile razy wychodząc od niech chciało mi się płakać...
Ponadto, jak mówiłam że w wakacje planuję ślub i chciałabym zdjąć aparat do tego czasu usłyszałam, że nie ma takiej opcji, że jeszcze z rok ponoszę i przecież nie muszę się szeroko uśmiechać do zdjęć! Natomiast gdy przyszłam do profesjonalisty usłyszałam że jest to możliwe, że będziemy się spotykać częściej (a nie co 1,5/2 miesiące jak u niej) i wszystko pięknie ustawimy, choć nie będzie łatwo odkręcić tego co narobiła.

Mogłabym długo jeszcze pisać o zaniedbanych aspektach zębów do leczenia, czyszczenia itd, ale szkoda mojego czasu, już i tak za dużo go zmarnowałam dla tej Pani, która pozjadała wszystkie rozumy i jak nikt potrafi upokorzyć człowieka na wizycie krótszej niż 15minut.
Podsumowując, z całego serca NIE POLECAM!!!

Świetny fachowiec, uratowała synowi 1 i dzisiaj chłopak ma nie tylko wszystkie zęby ale jeszcze cudowny uśmiech. Polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do problemu , w niektórych sytuacjach oczekiwałabym lepszej organizacji pozbawionej arogancji .

Bardzo dobra ortodontka. Spelnila moje oczekiwania, jest miła, bardzo dobrze wytłumaczyła wadę zgryzu. Widać efekty

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej Bardzo się cieszę że tacy lekarze jeszcze istnieją... Jak najbardziej poleciłabym ją wszystkim osobom szukającym bardzo dobrego dentysty Cieszę się że ja już takiego dentystę znalazłam (Sylwia)

Zdejmując aparat stały wyszczerbiła córce jedynkę NIE POLECAM !!! Robi z siebie super specjaliste a potrafi tylko brać forsę i kłamać!!!

Zdejmując aparat stały wyszczerbiła córce jedynkę
NIE POLECAM !!!
Robi z siebie super specjaliste a potrafi tylko brać forsę i kłamać!!!

Bardzo mila, kompetentna, wie co robi. Zeby u mojej trojki dzieci wyprowadzila idealnie - bardzo polecam. Obecnie przyjmuje w nowym miejscu w Koninie B&S DENT na Chopina 23A u Dr Balcerzaka. Nie jest droga!

Uwazam ze pani doktor jest kompetentna i zna sie na rzeczy. dostalam sie do niej z polecenia i sama ją polecilam 3 innym osobom. Miła, kontaktowa, wytlumaczy w czym problem, nie czeka sie w kolejkach, umowiona na konkretna godzine jestem przyjmowana co do minuty, jesli musze zmienic termin wizyty nie ma problemu pani doktor potrafi znalezc czas na osobe spoza kolejki:)

Bardzo niemiła. Nie polecam. Gra wielką panią doktor, a słoma z butów wystaje. Nigdy więcej do niej nie pójdę.