lekarz Małgorzata Koziarska-Rościszewska

Lekarz rodzinny, Internista

Jestem pacjentem Pani Doktor od około 2 lat .Przeniosłem się z innej Poradni w związku z przeprowadzką .Byłem bardzo zadowolony z poprzedniej lekarki ale za daleko mi było tam dojeżdżać . Jestem bardzo mile zaskoczony .Pani Doktor jest super miła i fachowa a przy tym ma cierpliwość do pacjenta . Cieszę się że zostałem pacjentem Pani Doktor .Oby tak zawsze było .

Leczę się u Pani Doktor właściwie od urodzenia (20 lat) i nigdy się nie zawiodłem. Tak jak już wcześniej ktoś napisał, Pani Doktor posiada kompleksową wiedzę, a gdy nie jest czegoś pewna, to kieruje do specjalistów w celu dodatkowych badań i zawsze trafnie ich wybiera (nie trzeba chodzić od jednego do drugiego, bo ktoś nie ma pojęcia co może mi dolegać). Zresztą co o niej najlepiej świadczy, to za każdym razem jak czekam na wizytę (trzeba przyznać, że zdarzają się "opóźnienia" 10-15 minut w stosunku do godziny, na którą się jest zapisanym- choć to w sumie też dobrze świadczy o Pani Doktor, że poświęca tyle czasu ile trzeba na pacjenta, a nie traktuje go jak "klienta", który ma równo 15 minut czasu i do widzenia jak przekroczy czas) to rozmawiając z innymi pacjentami w bardzo różnym wieku nie słyszałem jeszcze negatywnych opinii. Najmilszy lekarz jakiego do tej pory spotkałem.

Jestem pacjentem Pani Doktor już od ok. 10 lat. Sympatyczna, kompetentna, umie słuchać i umie tłumaczyć. Ma szeroką wiedzę z różnych gałęzi medycyny, a kiedy nie czuje się kompetentna, daje skierowanie do odpowiedniego specjalisty (nie pytana nigdy nie podaje nazwiska lekarza ani nie sugeruje wizyty prywatnej - nie "podsyła" pacjentów!). Mimo pewnych "poślizgów" czasowych w przychodni polecam, czasem warto cierpliwie poczekać na dobrego lekarza z powołaniem.

Uroczy człowiek, kompetentny lekarz. Pani Doktor została mi polecona przez dwie koleżanki. Mówi bardzo prostym językiem o chorobach i komplikacjach. Sama ją polecę innym.

Pani Doktor traktuje pacjenta jak niepotrzebną rzecz, której trzeba sie jak najszybciej pozbyć. Żenada ! Zdecydowanie NIE polecam !

Lekarz spełnia moje oczekiwania jestem pacjentem od 15 lat pani doktor jet uprzejma,poświęca odpowiednio dużo czasu.Ma dużo pacjentów to świadczy,że jest dobrym specjalistą.

Zmieniła się bardzo od czasu,gdy ją znam.Ma bardzo dużo zajęć dodatkowych i przerzuca obowiązki na stażystów.Unika wizyt domowych-też robi to za nią stażysta a to nie zapewnia kompleksowej opieki.Traktuję to jako lekceważenie i brak prawdziwej troski ze strony lekarza.

Przemiła, pomocna osoba. Potrafi rozmawiać z pacjentami i zajmowała się poważnie nawet kiedy byłam z drobnym przeziębieniami czy infekcjami.Chyba najprzyjemniejszy lekarz rodzinny jakiego spotkałam

Fachowo i uprzejmie. Wszystkim serdecznie polecam.

Fachowo i uprzejmie. Wszystkim serdecznie polecam.