Małgorzata Kozieł

1,5
1,5
1,4
1,3

Bardzo niemiła wręcz niekulturalna pani doktor! Wizyta była bardzo krótka, a mimo to okropna. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta. Nie polecam

Witam,byłam pacjetkom p.Kozieł i nikomu nie polecam!!! nawet swoich stałych pacjetów traktuje jak powietrze,internista stwierdził u mnie zapalenie ucha środkowego dał leki ale powiedział że dobrze by było jak najszybciej dostac sie do larygologa,wiec pomyslałam ze jestem pacjetkom p.Kozieł wiec od razu sie udałam do niej żeby mi coś poradziła a jeśli to nie problem ustaliła jakis szybki termin, bo naprawde żle sie czułam i bardzo słabo słyszałam.Pani dr.nawet nie spojrzala na kartke od internisty potraktowała mnie jak powietrze,potem lekarze maja pretensje do pacjetów że przychodzom tak póżno z chorobom,a jak ma byc inaczej jak są tacy lekarze beznadziejni jak dr.Kozieł,naprawde szukajcie innego dr.a do tej doktor naprawde sie nie wybierajcie.Pozdrawiam

Podpisuję się pod wszystkie negatywne opinie, Byłam z dzieckiem 3 razy i już tam nie wrócę. Bez podejścia, nie miła, bez uśmiechu na twarzy. Pani Dr. Leczenia nie ocenię bo go nie było...

Nie polecam nikomu Panią dr M. Kozieł. Brak kompetencji.. podczas wizyty Pani dr ani razu się nie odezwała..

Tą panią powinien się ktoś zająć. Bezczelna, nie uprzejma. Jak ma jakieś problemy to niech idzie z nimi do specjalisty a nie wyżywa się na pacjentach. Nie polecam, nikomu. Że jeszcze jej nie ukarali to się dziwie! Na badaniach okresowych w 2016 roku było to samo. Chamstwo nie znające granic. Tak, napiszę skargę na tą Panią do NFZ. DOŚĆ takiego traktowania.

Brak kompetencji,zrozumienia,podejscia do pacjenta.Liczy sie kasa i tylko ona.Moim zdaniem nie nadaje sie do leczenia leczenia ludzi.W zadnym wypadku nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sa inni wspaniali lekarze i to lekarze z prawdziwego zdarzenia.

Dr.Małgorzata Kozieł-b.dobry lekarz, zawsze b.miła, uśmiechnięta, b.dobry fachowiec w swojej dziedzinie-POLECAM!!!

Brak specjalistycznego podejścia do pacjenta. P. doktor zajmuje się wszystkim innym dodatkowymi sprawami niż leczeniem pacjenta. To była pierwsza i ostatnia wizyta. Pani doktor poleciła tylko wycięcie migdałów, nawet nie skierowała na dodatkowe padania. Wszystkim odradzam wizyty.

BRAK jakichkolwiek pytań dotyczących objawów (wywiadu), odczucie BRAKu zainteresowania pacjentem, efektów " leczenia" po wizytcie BRAK ..

Odradzam,zatwardziała neofitka,arogancka nastawiona głównie na zysk.

Odradzam,zatwardziała neofitka,arogancka nastawiona głównie na zysk.