Małgorzata Kozłowska

Logopeda

Bardzo sympatyczna Pani. Syn bardzo ją polubił. Pomimo faktu, iż ma dopiero 3 latka po 2 wizytach poszedł już sam do Pani Małgosi, a w domu nie może się doczekać kolejnej wizyty. Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz. Tak naprawdę to chodzi o porady co robić w domu z dzieckiem, żeby było dobrze i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Małgosia tłumaczy szczegółowo, często sam muszę pokazać układanie mojego własnego języka, aby Pani doktor upewniła się, że wiem o co chodzi i co ćwiczyć ...

Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz.
Tak naprawdę to chodzi o porady co robić w domu z dzieckiem, żeby było dobrze i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Małgosia tłumaczy szczegółowo, często sam muszę pokazać układanie mojego własnego języka, aby Pani doktor upewniła się, że wiem o co chodzi i co ćwiczyć z synem.

Byłam kilka razy w aldemed, pani dużo gada a wizyta trwa 15 minut, szybko, szybko i za drzwi, cały czas mówi ile z siebie daje.

Polecam. Bardzo kompetentna i miła osoba. Dziecko uwielbiało chodzić do Pani Małgosii i poczyniło bardzo szybkie postępy w mówieniu.

Dziecko bardzo chętnie chodziło na zajęcia. Terapia była bardzo szybko skuteczna. Zdecydowanie polecam.

Super logopeda. Dziecko uczęszczało systematycznie na zajęcia i uwielbiało na nie uczęszczać.

Nie wiem czy pani logopeda spełniła moje oczekiwania bardzo długo sie czeka na wizytę i w takich odstępach ciężko o postępy albo metody nie takie. lrpiej udać się prywatnie do dobrego logopedy i uczęszczać tam systematycznie.

Kompetentna, sympatyczna, skuteczna, mająca świetny kontakt z dziećmi niezależnie od wieku. Chodzę do Pani Małgosi z córką i synem w wieku 6 i 12 lat. Zdecydowanie polecam

Bardzo kompetentna, miła i sympatyczna osoba. Ma świetny kontakt z dziećmi co w pracy logopedy jest niezwykle ważne. Dzieci chętnie z nią współpracują. Mój synek, odkąd chodzi do pani Małgosi, poczynił znaczne postępy w mówieniu. Zdecydowanie polecam.