lekarz Małgorzata Kozowicz

Bardzo nieprzyjemna Pani. Nie ma aktualnej wiedzy na temat karmienia. Daje śmieszne rady. Arogancja przez duże A.

Wspaniały, rzetelny i sympatyczny lekarz. Polecam wszystkim rodzicom. Stara się jak najbardziej pomóc swoim pacjentom.

Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!

Pani Doktor leczy moje dziecko od 15 lat, drugie również (6 lat). Nigdy nie zdarzyło sie aby zostawiła nas bez pomocy. Jeżeli cos się dzieje "nie tak" drąży temat do bólu, wysyła na badania aż znajdzie przyczynę. Lekarz który leczy PRZYCZYNĘ a nie OBJAWY. Ma przy tym super podejście do dzieci i w sposób zrozumiały wszystko tłumaczy nam rodzicom.

Osoba zarozumiała, nieuprzejma dla rodziców. Traktująca ich zdecydowanie niżej od własnej osoby, jak dzieci z piaskownicy, które o niczym nie mają pojęcia - w przeciwieństwie do Pani Doktor. Dzieci są świadkami takiego traktowania rodziców, a następnie w stosunku do nich ton o 180 stopni odmienny (można to rozumieć, np. Twoja mama jest zupełnie do niczego, ale Ja na szczęście tu jestem...). W poczekalni przy rejestracji głośne komentowanie przy czekających tam osobach zachowań innych, aktualnie nieobecnych rodziców. Krótko mówiąc, osoba po prostu źle wychowana. Dałoby się to jakoś wytrzymać, gdyby był ...

Dałoby się to jakoś wytrzymać, gdyby był to dobry lekarz. Niestety, kompetencje niewspółmierne do szumu jaki Pani Doktor robi wokół siebie.

Lekarka bardzo kompetentna z super podejściem do dziecka , cierpliwa odpowiada na każde pytania do tego miła sympatyczna i pogodna:) polecam!!!

Pełny profesjonalizm. Nie odmawia nikomu pomocy.

Pełny profesjonalizm. Nie odmawia nikomu pomocy.

dr. Kozowicz jest najlepszym pediatrą pod słońcem. Ma super podejście do dzieci, jest miła i kompetentna po prostu ma "wyczucie" nie zamieniłabym jej na żadnego innego pediatrę. Jest po prostu superrrr. Mój synek zawsze jak do niej idze jest spokojny, a ja wiem, że zawsze jej diagnoza choroby jest trafna a co za tym idze, że w krótkim czasie wraca do zrowia. dla takiej Pani doktor to tylko zdrowia życzyć. mama Oliviera

dla takiej Pani doktor to tylko zdrowia życzyć.

mama Oliviera