lekarz Małgorzata Kozowicz

Pediatra

Wspaniały, rzetelny i sympatyczny lekarz. Polecam wszystkim rodzicom. Stara się jak najbardziej pomóc swoim pacjentom.

Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!Super!!!

Pani Doktor leczy moje dziecko od 15 lat, drugie również (6 lat). Nigdy nie zdarzyło sie aby zostawiła nas bez pomocy. Jeżeli cos się dzieje "nie tak" drąży temat do bólu, wysyła na badania aż znajdzie przyczynę. Lekarz który leczy PRZYCZYNĘ a nie OBJAWY. Ma przy tym super podejście do dzieci i w sposób zrozumiały wszystko tłumaczy nam rodzicom.

Osoba zarozumiała, nieuprzejma dla rodziców. Traktująca ich zdecydowanie niżej od własnej osoby, jak dzieci z piaskownicy, które o niczym nie mają pojęcia - w przeciwieństwie do Pani Doktor. Dzieci są świadkami takiego traktowania rodziców, a następnie w stosunku do nich ton o 180 stopni odmienny (można to rozumieć, np. Twoja mama jest zupełnie do niczego, ale Ja na szczęście tu jestem...). W poczekalni przy rejestracji głośne komentowanie przy czekających tam osobach zachowań innych, aktualnie nieobecnych rodziców. Krótko mówiąc, osoba po prostu źle wychowana. Dałoby się to jakoś wytrzymać, gdyby był ...

Dałoby się to jakoś wytrzymać, gdyby był to dobry lekarz. Niestety, kompetencje niewspółmierne do szumu jaki Pani Doktor robi wokół siebie.

Lekarka bardzo kompetentna z super podejściem do dziecka , cierpliwa odpowiada na każde pytania do tego miła sympatyczna i pogodna:) polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Katowice"?

Justyna Paprocka

Neurolog dziecięcy