Małgorzata Kusiowska

Wspaniale podejscie do pacjenta! Lecze i dbam o zeby u p. Kusiowskiej od 4 lat..nigdy zadnego problemu. Wspaniala kobieta! Przila i z wielka wiedza. Szczerze polecam

Pani Gosia jest świetnym stomatologiem,ponad 2 lata temu robiłam zęby a przyznam że było co robić,plomby trzymają do dziś.Bardzo miła i sympatyczna:)

Okropna baba, niby potrafi leczyć a wszystkie plomby wylatują bardzo szybko, po zgłoszeniu reklamacji Pani doktor kasuje ponownie. Krzyczy na dzieci!!!!

Jak najdalej...kobieta niby stara się robić dokładnie nie wiem jakim cudem nie potrafila zobaczyc ubytku widocznego gołym okiem, za to dostrzegła cos w "1" (choc nigdy nie mialam z nimi klopotu) żle dobrała kolor plomby, na następnej wizycie zmienila- fakt. Rozpoczeła leczenie kolejnego zęba niefortunne plomba nieszczelna musiałam pójść prywatnie a tu już poszła kanałówka i koszt 700zł. Najśmieszniejsze jest to, że szłam tam z myślą usunięcia kamienia na kasę chorych jednakże pani nie stwierdziła takiej potrzeby...zaś wizyta u prywatnego rozpoczęła się właśnie od skalingu. PARANOJA tak właśnie wygląda leczenie na kasę chorych wrrr