Małgorzata Kuzior-Pławiak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

na portalu znanylekarz już opublikowałem opinie, nie będę się powtarzał. Moja córka ma obecnie 6 lat. problemów "0" (słownie "ZERO"), nie pozdrawiam pani Pławiak, informuję tylko że swoją diagnoza mogła córce zrobić krzywdę

Dobry, sprawdzony lekarz - od 9 lat prowadzi mojego synka z MPDz i padaczką. Mam 100% zaufania :)

Bardzo dobry specjalista,Bylam u Pani Doktor z synkiem 3miesicznym.Szczegolowa wytlumaczyla jak cwiczyc z dzieckiem,Polecam tego lekarza

Rewelacja, w szpitalu im. Korczaka Pani doktor leczyła padaczkę u córki, podejście do pacjenta i rodzica rewelacja!!!!