lekarz Małgorzata Kwiatkowska

Pediatra

Lekarz z powołania.Oby wszyscy lekarze tacy byli. Poswieca swoj czas w 100% i wszystko dokładnie tłumaczy. Swietne podejscie do dzieci i jest bardzo sympatyczna Pania Doktor :)

Bardzo dobry lekarz. Kompetentna. Bada dokładnie, kompleksowo. Nie zaczyna leczenia od antybiotyków, lecz od nowych leków na bazie składników naturalnych (miód, zioła). Uważnie słucha (naprawdę wszystkiego, każdego niepokoju rodzica), wyciąga wnioski, radzi i uspokaja. Zawsze poświęca dużo czasu (nie woła: "następny", tylko czeka, aż mały pacjent i jego mama/tata/babcia/opiekun, którzy uzyskali odpowiedź na wszystkie pytania sami opuszczą gabinet). Każdy objaw opisuje, jaki jest, jak może się zmienić i jaki lek proponuje. Ma niezwykłe podejście do dzieci, jest sympatyczna i ludzka. Zdecydowanie polecam.

Swietny lekarz z bardzo do brym podejsciem do dzieci:) zarowno miła jak i kompetetntna..kilkakrotnie korzystalam z jej uslug i za kazdym razem leki przepisywane mojemu synkowi byly strzalem w 10:) zawsze chetnie doradzi..polecam!!!

bardzo dobry lekarz,polecam.jestem bardzo zadowolona.

bardzo dobry lekarz,polecam.jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz!!Nigdy mnie nie zawiodła i moje dziecko ją lubi.

Bardzo dobry lekarz!!Nigdy mnie nie zawiodła i moje dziecko ją lubi.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Skarżysko-Kamienna"?

Pułaskiego 1 lok. 10

al. marsz. Piłsudskiego 36