lekarz Małgorzata Lipińska

2,7
2,6
2,6
2,5

Pani doktor jest świetnym specjalistą. Jest lekarzem moich dzieci (syn ma już 20 lat, córka 13). Kompetentna, pomocna. Polecam gorąco.

Pragnę odwrócić tą złą passę którą tu sobie poczytałam. Fakt, że do Pani Doktor trzeba się przyzwyczaić bo pierwsze wrażenie jest faktycznie takie jak opisujecie. ALE! Pani ta ma po prostu taką fizjonomię - nazwałabym flegmatyczną i początek może być trudny. Poza tym uważam po prawie dwóch latach obcowania - że to dobry lekarz, który ma głowę na karku i nic jej zarzucić nie mogę. Leczy dobrze!!! a to dla mnie najważniejsze. :) Poświęca tyle czasu ile trzeba, żeby porozmawiać - nie spieszy się.

Pragnę odwrócić tą złą passę którą tu sobie poczytałam.

Z tą lekarką spotkałam się dzisiaj pierwszy raz w POZ w Mikołowie. Niestety była średnio uprzejma, sprawiała wrażenie jakby była tam "za karę". Po jej zachowaniu wnioskuję że chyba nie lubi dzieci. Co to kompetencji to zobaczymy czy przepisane leki pomogą, ale odniosłam wrażenie że potraktowała nas lekceważąco.

Nie najmilsza Pani doktor, ale zna się na tym co robi, potrafi dobrze wyleczyć i to się liczy. Dla kogoś kto często odwiedza lekarzy polecam jednak innego doktora, gdyż Pani Lipińska denerwuje się jak ktoś wpada częściej.

Bardzo niekompetentna lekarka, nie mila, z obraza przyjmująca pacjentów, ktorymi sa male dzieci!!! Lekarz powinien sluzyc pomoca i leczyc malych pacjentow, a nie myslec o Swym EGO!!! Uwazajcie na tą LEKARKE!!!

Uwazajcie na tą LEKARKE!!!

Pani doktor chyba siedzi za karę w POZ Mikołów Świątecznej Pomocy. Niemiła, niekompetentna, obrażona na wszystkich pacjentów, że przyszli prosić o pomoc. PANI DOKTOR SKORO PANI NIE CHCE SIĘ TAM SIEDZIEĆ TO PROSZĘ ZREZYGNOWAĆ Z PRACY. NIKT ZA DARMO PIENIĘDZY NIE DOSTAJE!!!!!!

Pani doktor jak sobie nie daje rady to wysyla zaraz do szpitala

Pani doktor jak sobie nie daje rady to wysyla zaraz do szpitala

Pani doktor na 6. Zawsze wszystko "jasno" wytłumaczy. Jest kompetentna w swojej specjalizacji. Dużo czasu poświęci, jeśli jest taka potrzeba. Doradzi. Zawsze mówi "jakby coś się działo i niepokoiło to proszę przyjść", a nawet informuję, że ma dyżur w szpitalu to można podejść. Bez problemu kieruje dziecko do specjalisty. Nie mogę nic złego powiedzieć.

Nie polecam, niekompetentna, omijajcie z daleka

Nie polecam, niekompetentna, omijajcie z daleka

Niestety ale zawiodłam się na tym lekarzu,nie ma zielonego pojęcia o leczeniu dzieci chorych.Niestety ale przez nią moje dziecko wylądowało w szpitalu a można było temu zapobiec robiąc badania wczesniej a nie czekajac na nie wiem co.Brzydko napisze to nie lekarz a konował.Odradzam