lekarz Małgorzata Łukasik

Doskonały lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą. Najlepsza opieka pediatryczna dla mojej wcześniaczki. Diagnozy i leczenie zawsze trafione, dodatkowo bardzo pozytywnie oceniam przychodnię, w której przyjmuje Pani Doktor. Mama Klary

Jesteśmy pod opieką Pani Doktor od kilku lat i w pełni jej ufamy. Jest doświadczona, zaangażowana, zawsze daje konkretne wskazówki odnośnie leczenia. Za nami kilka infekcji i innych problemów ze zdrowiem synka, które z pomocą Pani Doktor przeszliśmy możliwie bezboleśnie. Polecamy, Rodzice Wojtka.

Brak empatii, taka osoba nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Odradzam przychodnię Eskulap w Konstantynowie.

Super lekarz mam dwoje dzieci i pani doktor zawsze miała podejście do nich zawsze wszystko wytłumaczy i świetnie diagnozuje polecam jak najbardziej

odradzam wizyty u tej pani doktor, bardzo nie miła opryskliwa kobieta, i taki ktos leczy dzieci masakra .

Ja odwiedzam panią doktor już od wielu lat i mam do niej pełne zaufanie.Ma duże doświadczenie,udziela fachowych porad i jeśli chodzi o moją osobę jej sposoby leczenia są zawsze trafione.

Nie polecam syn po leczeniu tej pani do dzis ma problemy ze zdrowiem kompletnie nie umie postawic diagnozy u noworodka

Mój syn Mateusz dzięki Pani doktor przestał chorować ( wiecznie anginy ). Ponad to niesamowicie sympatyczny człowiek i lekarz z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dobre podejście do dzieci. Prawdziwa troska o pacjenta. Polecam jak najbardziej. Wiesław

Mój syn Mateusz dzięki Pani doktor przestał chorować ( wiecznie anginy ).
Bardzo dobre podejście do dzieci.
Prawdziwa troska o pacjenta.
Polecam jak najbardziej.
Wiesław

Wspaniały lekarz. Wychowała się z nim od urodzenia cała moja dziatwa. Zawsze ma czas, zawsze miła, zawsze leczy tak by nie zaszkodzić w sensie nadużywania antybiotyków. Pamięta o wszystkim, wszystko wyjasni. Podejscie do małego pacjenta na najwyższym poziomie.