lek. med. Małgorzata Łukaszyk-Ruchała

Dermatolog

Bardzo kompetentna. Stosuje skuteczne metody leczenia.Ma właściwe podejście do pacjenta i jego problemów. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. W dodatku ciepła, miła i cierpliwa. Polecam.

przede wszystkim kompetentna, bardzo mi pomogła opanować szalejący AZS, dziś mam może 10% zmian skórnych w porównaniu do czasu sprzed leczenia przez Panią doktor. rozmawia z pacjentem, nie wychodzi z założenia, że pacjent jest durniem - tak jak większość lekarzy ma to w zwyczaju.

Pani bardzo sympatyczna, wreszcie trafiłam na lekarza, który jest zainteresowany pacjentem i okazuje dużo empatii. Pani doktor dała leki, kiedy nie pomogły bez problemu przepisała silniejsze zastrzyki (jedyne co na razie daje ulgę przy pokrzywce) i po przeprowadzeniu kompleksowego wywiadu wysłała na diagnostykę do szpitala, skoro nic innego nie pomaga. Szczerze polecam!

Bardzo dobra Pani Doktor! Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Przede wszystkim jest to lekarz który nie bagatelizuje swoich pacjentów i ich problemów. Każda wizyta to przyjemność spędzenia czasu z lekarzem któremu zależy na pacjentach a nie byle odfajkować kolejny dzień w pracy...

Starsza pani posepna i powazna, pobieznie badala mojego synka. Nic nie osiagnela w leczeniu. Zrezygnowalam.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Poznań"?

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter