Małgorzata Maczyńska

Polecam z calego serca. Pani Doktor jest bardzo mila i co wazne jest swietnym specjalista. Nigdy sie na niej nie zawiodlam! :)

BARDZO POLECAM.PROADZILAMOJA CIAZE. BARDZO DBA O PACJETA.TELEFONY ODBIRERA ZAWSZE CO DAJE POCZUCIE BEZPIECZENSTWA.

Gorąco polecam Panią doktor. Miła, kompetentna. Powadzi mnie w czasie ciąży. Nie robi problemu jeśli chodzi o L4, gdy chce odpocząć.... rozumie, ze nie zawsze w ciąży ma się siłę. W ramach 100 zł robi badanie oraz Usg. Bardzo dokładnie ogląda dzidziusia i wszystko tłumaczy;) Pracuje w szpitalu wojewódzkim i pamięta o swoich pacjentach :) Wiadomo, nie może przeciez interesować się tylko tymi którzy chodzą do niej prwywatnie- Ci którzy narzekają, to chyba oczekują jakiegoś nadzwycajnego traktowania. Mi wystarczy, ze dokładnie powie, co sie dzieje. Jeden minus to taki, że faktycznie kieruje na wiele badań... które są kosztowne. Jednak z drugiej strony... jeśli jest jakaś choroba, to lepiej ją znać, zanim zacznie poważnie zagrażać dziecku. Gorąco polecam:)

Bardzo uprzejma, młoda lekarka. Godna polecenia każdemu kto ceni sobie dokładność i fach w wykonywanym zawodzie.

Pani doktor chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, jest bardzo uprzejma.

Bardzo miła lekarka, z dobrym podejsciem do pacjenta. Wzbudza zaufanie.Zna sie na swojej pracy i kompleksowo rozwiązuje problemy zdrowotne. Naprawdeę polecam tą Panią Ginekolog !:)

Polecam z całego serca tę wspaniałą lekarkę. Żyję 58 lat i jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Uprzejma, konkretna, pełna oddania, serdeczna, pomocna, dająca wiarę, że istnieją jeszcze prawdziwi lekarze nie tylko w serialu.

Pani Doktor powadziła moje dwie ciąże , niestety każda zagrożona . Pierwsza pojedyńcza , druga bliźniacza i za każdym razem szczęśliwie doprowadzona do końca . Przy bliźniakach Pani doktor robiła mi nawet osobiście cc .W szpitalu też pamięta i dba o swoje pacjentki . Zawsze odpowie na każde pytanie , a do tego dostępna pod telefonem o każdej porze dnia i nocy , nawet w święta o czym się przekonałam gdy potrzebowałam pomocy . Zdecydowanie polecam .

Nie polecam, pomimo masy certyfikatów na ścianie nie zdiagnozowała podczas dwukrotnego badania USG 5 cm guza. W szpitalu nie poznaje swoich pacjentek.

polecam!prowadziłam u Pani dr dwie ciąże i jestem ogromnie zadowolona, mimo ze 2 ciąże zaczęłam u innej pani dr i się mocno zawiodłam. ale jednak koszt wysoki.