lekarz Małgorzata Maj

Dermatolog

Świetny lekarz, uprzejma, wytłumaczy wszystko w sposób jasny, łatwo przyswajalny dla pacjenta. Jeśli chodzi o leczenie to dobiera je RAZEM z pacjentem, pytając o to czym był leczony i z jakimi rezultatami... POLECAM z ręką na sercu. Poświęci tyle czasu ile jest wymagane dla poznania ...

Jeśli chodzi o leczenie to dobiera je RAZEM z pacjentem, pytając o to czym był leczony i z jakimi rezultatami... POLECAM z ręką na sercu. Poświęci tyle czasu ile jest wymagane dla poznania choroby a następnie SKUTECZNEGO leczenia.

Polecam! Bardzo sympatyczna, wyjaśniła wszystko co chciałem i potrzebowałem wiedzieć. Uprzejma, wesoła, pogodna osoba

Niesamowita lekarka jako jedyna pomogła mi w moich schorzeniach, jako jedyna je zdiagnozowała i wyleczyła. Wizyta trwa u niej 30 minut dokładnie wypytała się o cały przebieg dolegliwości . Dokładnie przyjrzała się wszystkiemu ,zleciła i skierowała na szczegółowe badania . Wypytała się o choroby w rodzinie. Taki lekarz to wielki skarb. podkreślam ze wizyta była w placówce publicznej i każdy pacjent który był przede mną w gabinecie spędził tam ponad 30 minut. Zawsze jest przemiła ,uśmiechnięta i nie męczy jej ogrom zadawanych pytań.

Polecam,bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.

Polecam,bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.

Niedostateczny stan wiedzy z zakresu diagnostyki znamion i profilaktyki czerniaka skóry u małych dzieci.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny