lekarz Małgorzata Maj

Dermatolog

Nie znam drugiego tak wspaniałego lekarza , jak Pani Doktor, pod każdym względem. Jestem jej pacjentką od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Cała moja rodzina jest pod Jej opieką dermatologiczną. Zawsze kompetentna, życzliwa, uśmiechnięta; zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze wysłucha, poradzi. Dla mnie to ewenement, rzadko spotyka się lekarzy, którzy są fachowcami, a jednocześnie są empatyczni i cierpliwi do pacjenta. To jest prawdziwy lekarz, z powołania....

Świetny lekarz, uprzejma, wytłumaczy wszystko w sposób jasny, łatwo przyswajalny dla pacjenta. Jeśli chodzi o leczenie to dobiera je RAZEM z pacjentem, pytając o to czym był leczony i z jakimi rezultatami... POLECAM z ręką na sercu. Poświęci tyle czasu ile jest wymagane dla poznania choroby a następnie SKUTECZNEGO leczenia.

Polecam! Bardzo sympatyczna, wyjaśniła wszystko co chciałem i potrzebowałem wiedzieć. Uprzejma, wesoła, pogodna osoba

Niesamowita lekarka jako jedyna pomogła mi w moich schorzeniach, jako jedyna je zdiagnozowała i wyleczyła. Wizyta trwa u niej 30 minut dokładnie wypytała się o cały przebieg dolegliwości . Dokładnie przyjrzała się wszystkiemu ,zleciła i skierowała na szczegółowe badania . Wypytała się o choroby w rodzinie. Taki lekarz to wielki skarb. podkreślam ze wizyta była w placówce publicznej i każdy pacjent który był przede mną w gabinecie spędził tam ponad 30 minut. Zawsze jest przemiła ,uśmiechnięta i nie męczy jej ogrom zadawanych pytań.

Polecam,bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.

Polecam,bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.

Niedostateczny stan wiedzy z zakresu diagnostyki znamion i profilaktyki czerniaka skóry u małych dzieci.

Znakomity lekarz,pomogła mnie i mojej mamie ,jest kompetentna,posiadaniesamowita wiedzę.Szczesciem dla mnie było to ze trafiłam do Pani doktor.

Bardzo dobra Pani dermatolog, dzięki niej po 2 miesiącach poradziłam sobie całkowicie z trądzikiem. Gorąco polecam.

Przesympatyczna, kompetentna pani doktor. POLECAM!!!

Przesympatyczna, kompetentna pani doktor. POLECAM!!!

Bardzo bystra, kompetentna, miła i urodziwa Pani Doktor. Gdyby wszystkie lekarki takie były, polski sektor usług medycznych święciłby same triumfy w Europie, a pacjenci dokonywaliby masowo samookaleczeń, aby jak najwięcej czasu spędzić w towarzystwie uroczego personelu medycznego:-)))...