lekarz Małgorzata Mamczak

Radiolog, USG

Miła, empatyczna, cierpliwa, nietraktująca pacjenta sztampowo, wnikliwa lekarka. Szukająca przyczyn i rozwiązań. Zaangażowana. Profesjonalna. Bardzo polecam. Beata

Beata

Lekarka godna zaufania i polecenia. Jedna z najlepszych w naszym powiecie. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Przede mną kolejne badanie i 100%pewność iż mogę liczyć na więcej niż niestety u swojego lekarza rodzinnego.

Cudowny człowiek,lekarz z powołania,człowiek-anioł..dziękuję...Medici, si omnibus morbis mederi possint, felicissimi essent hominum.

Wspaniała lekarka.Prawdziwy skarb.Wcześniej nie miałam zbyt pozytywnych doświadczeń z lekarzami, ale Pani Doktor jest wyjątkiem.Polecam !!!

Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić sobie dokładne usg! Rewelacja

Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić sobie dokładne usg! Rewelacja

To wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu, potrafi wzbudzić zaufanie i dodać otuchy. Doktor Judym z dr Małgorzatą przegrałby w pierwszym secie. Dużo zdrowia Pani Doktor i Zawsze tak wspaniałego uśmiechu, nawet w trudnych chwilach. Jest Pani wspaniała!!!

Bardzo wspaniała lekarka, również żałuję, że nie jest rodzinnym lekarzem, pewnie miałaby bardzo dużo chętnych ibrak miejsc. Jest bardzo mądra i niebywale miła, a przytym wszystkim taka skromna, ciepła i życzliwa.

Bardzo miła, wesoła, uprzejma i kompetentna Pani radiolog!! Potrafi dokladnie odpowiedziec na pytania, wszystko wytlumaczy! Naprawde super! Szkoda ,ze takich lekarzy mozna policzyc na placach ;(

Bardzo miła, wesoła, uprzejma i kompetentna Pani radiolog!!

Bardzo mądra i prowadząca zawsze skuteczne sposoby leczenia.POLECAM!

Bardzo mądra i prowadząca zawsze skuteczne sposoby leczenia.POLECAM!

Dość często odwiedzam lekarzy, ale pierwszy raz spotkałam kogoś tak miłego i dobrego! Szkoda, że nie jest też "rodzinnym"