mgr Małgorzata Mańko

Dietetyk

Daje Pani Małgorzacie 6+. Dieta rewelacyjna. Bez głodu i wysiłku schudłem 22 kg w ciągu 3 miesięcy. Jak najbardziej polecam.

Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam.

Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam.

Zdecydowanie polecam!!!!!! Po wielu latach i próbach walki z nadwagą, jestem na dobrej drodze do poprawy swojego zdrowia i wyglądu!

Bardzo dziękuję Pani Małgorzacie za cierpliwość, wyrozumiałość, ale przede wszystkim za wielkie wsparcie. Bez tego nie byłoby u mnie takiego efektu :) Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy już stracili nadzieję na pozbycie się tłuszczyku ;) Z pomocą tej poradni dietetycznej są duże szanse na powodzenie, bo ...

Z pomocą tej poradni dietetycznej są duże szanse na powodzenie, bo widać, że dietetyka jest pasją, a nie tylko pracą.
Pozdrawiam, Monika! :)

Ta poradnia jest już kolejną do której trafiłam, ale pierwszą, dzięki której osiągnęłam w miarę zadowalające efekty. Oczywiście - nie zamierzam na tym poprzestać, nadal będę korzystać z pomocy Pani dietetyk. I zdecydowanie poleciłabym wszystkim koleżankom :)

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Legionowo"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31