lekarz Małgorzata Markiewicz

Wspaniały lekarz i człowiek z ogromną cierpliwością i empatią, szczególnie w stosunku do osób starszych. Ogromna wiedza fachowa, trafność diagnozy i sposobu leczenia. Najchętniej dałabym sześć punktów.

Miła, uprzejma, cierpliwa po prostu lekarz godny polecenia. Pani doktor, gdy do niej poszłam przeprowadziła bardzo dokładnie badania, i okulary dobrała ze starannością, nie jak poprzedni okulista u jakiego byłam szkiełka dał mi na hybił trafił. Pani doktor zna się na rzeczy. Polecam się wybrać do Pani Markiewicz.

Bardzo miła, kompetentna osoba. Ma doskonałe podejście do pacjenta. Dokładna w swojej pracy.

nigdy u tej pani nie byłam, będę szła do niej pierwszy raz. Zobaczymy efekty wizyty.

Nie zawiodłem się an tej wizycie. Dokładne i kompetentne badanie

Nie zawiodłem się an tej wizycie. Dokładne i kompetentne badanie

Najlepszy fachowiec w tej dziedzinie! Gorąco polecam!

Najlepszy fachowiec w tej dziedzinie!
Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest bardzo dokładna, miła, sympatyczna. Zawsze dobrze doradzi, dokładnie zbada. Jest super! Serdecznie pozdrawiam

Pani doktor jest bardzo sympatyczna bez najmniejszego problemu dogaduje sie z moja 6 letnia córeczką ma podejście do dzieci serdecznie polecam choroba oczu mojej córki uległa poprawie dzięki opiece pani dr. inni lekarze nie widzieli problemu w tym że dziecko ma zeza stan uchyłu oka 63 stopnie a teraz prawie nie widać stan uchyłu zeszedł do 21stopni i leczymy się dalej

Bardzo polecam panią dr Markiewicz. To bardzo kompetentny specjalista o prawdziwym powołaniu do pracy, jaką wykonuje.

lekarz,dla którego nie ma błachych problemów

lekarz,dla którego nie ma błachych problemów