lekarz Małgorzata Marks-Dybek

Bardzo kompetentna i miła lekarka. Jako jedyny rozpoznala u mnie chorobe i skierowala na dalsze leczenie. Lepszej lekarki nie mozna sobie wymarzyc

Polecam Panią doktor w 100%.Jest uprzejma,miła a przede wszystkim jest dobrym lekarzem.To moja doktor od zawsze.Przy chorobie syna bardzo mi pomogła,zresztą zawsze kiedy potrzebuje porady i coś sie dzieje z moimi dziećmi służy pomocą.Moje dzieci ją uwielbiają,wręcz jak udajemy sie do lekarza gdy są chore to zawsze pytają czy do naszej Pani doktor.Uważam że jest osobą która sprawdza się w swojej pracy i za to ją cenię i dziękuje za wszystko.

Dziwią mnie komentarze o braku kompetencji pani doktor, no bo skoro ktos wie lepiej, to moze niech sam zacznie leczyc. Pani doktor jest zawsze miła, uśmiechnięta, moje dziecko rysuje dla niej obrazki i bardzo chętnie do niej chodzi. Nigdy nie odmówiła mi porady nawet na temat nie związany z chorobą dziecka, i jako jedyny lekarz rozpoznała chorobę mojej curki, gdy ja przez 4 miesiące jezdziłam do profesorów i nikt nie wiedział co jej jest! Nawet gdy pani doktor była na wczasach za granicą, a ja do niej zadzwoniłam, to mimo ...

Pani doktor jest zawsze miła, uśmiechnięta, moje dziecko rysuje dla niej obrazki i bardzo chętnie do niej chodzi. Nigdy nie odmówiła mi porady nawet na temat nie związany z chorobą dziecka, i jako jedyny lekarz rozpoznała chorobę mojej curki, gdy ja przez 4 miesiące jezdziłam do profesorów i nikt nie wiedział co jej jest! Nawet gdy pani doktor była na wczasach za granicą, a ja do niej zadzwoniłam, to mimo iz to ona płaciła za rozmowę, to i tak mnie wysłuchała i powiedziała co mam zrobić. To świetny lekarz i wspaniała kobieta, i nie dam złego słowa o niej powiedzieć! A jeśli tak jak kazdy człowiek, ma czasami zły dzień, bo przychodzą mamuśki z dzieckiem które nie wymaga wizyty lekarskiej i przyjmuje 100 pacjentów dziennie, to nie ma się co dziwić, ze się nie usmiecha. Ale to tylko dowodzi ze jest normalną kobietą, a nie aniołem. Z całą odpowiedzialnością ją polecam!!!

lekarz bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, nie bagatelizuje żadnego objawu jest niezwykle cierpliwą osobą.Synek od września chodzi do przedszkola choruje sporo ale dzięki Pani Doktor obyło się bez antybiotyków Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza

Jest to bardzo nie miły lekarz, ma bardzo złe podejście do dzieci. Jest opryskliwa. Nie polecam. Jeśli chodzi o kompetencję to sa bardzo niskie.

bardzo miła,z przyjaznym podejściem,kompetentna.

bardzo miła,z przyjaznym podejściem,kompetentna.

Pani Dybek jest bardzo kompetentnym lekarzem. Jest miła, moje dzieci bardzo ja lubią. Gdy nie ma potrzeby nie przepisuje antybiotyku. Jeśli potrzeba udziela porad nawet przez telefon i nawet w niedzielę. Jestem bardzo zadowolona.

Dziwie się, że osoba z tak niemiłym podejściem do pacjentów, jest pediatrą. W końcu tu chodzi o małe dzieci. Dwukrotnie miałam okazję się przekonac o braku profesjonalizmu i wiem że już wiecej do Pani Dybek nie pójdę!!!

określenie "lekarz " w przypadku tej pani jest grubo przezsadzone.

określenie "lekarz " w przypadku tej pani jest grubo przezsadzone.

Jest opryskliwa, nie miła.Na wszystko daje antybiotyk, nawet na "gorączkę trzydniową".Już więcej do niej nie pójdę! Na pewno.!