lek. dent. Małgorzata Mazureklek. dent. Małgorzata Mazurek - zdjęcie profilowe

lek. dent. Małgorzata Mazurek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Polecam Panią doktor każdemu. Profesjonalne podejście pomimo mojego strachu przed zabiegiem Pani doktor pomogła przejść bezboleśnie przez ekstrakcję.

Polecam Pania, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dokończyła wyrwanie 8 , która wcześniej zchrzanil inny lekarz. Pani konkretna, nie owija w bawełnę, ale wie co robi.

Świetny, doświadczony lekarz, m.in. chirurg i przemiła osoba. Jestem stałą pacjentką. Pani doktor jest niezrównanym specjalistą w dziedzinie chirurgii szczękowej. Pamiętam usunięcie trudnej ósemki. Pani doktor znieczuliła, coś tam nacisnęła, obejrzała, ja siedziałam mocno trzymając fotel spoconymi z emocji dłońmi. I wtedy usłyszałam: już po wszystkim 😊, 😳😳😳 szok! Polecam serdecznie 😊👍

Przemiła i przesympatyczna Pani, moją ósemkę (była poza łukiem) usunęła w minutę, bezboleśnie i profesjonalnie.