dr hab. n. med. Małgorzata Miącz

Onkolog, Internista

Akademia Medyczna w Lublinie 1995, lekarz medycyny

Akademia Medyczna w Lublinie 1995, lekarz medycyny

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4, Klinika Pneumonologii, Onkologii i Alergologii, ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin, Polska-I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych, 1999

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Plac Hallera 190-647 Łódź, Polska -doktor nauk medycznych, 2008

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. Dr K. Jaczewskiego 7, 20-090 Lublin, Polska – specjalista onkologii klinicznej, 2009

Miejs...

Bardzo dobra Pani doktor ,uprzejma sympatyczna ,zajęła się mną bardzo dobrze i profesjonalnie .polecam z całego serca 💓

Pani dr jest wyjatkową osobą, sympatyczna, życzliwa.Ma świetne podejście do pacjentów, stara się w każdy możliwy sposób im pomóc.Doskonale rozumie powagę ich problemów zdrowotnych .

Pani doktor pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym a ponadto prywatnie przyjmuje jako internista i onkolog w Luxmedzie na Zwycięskiej (obok Tesco) Byłam dopiero raz u pani doktor jednak muszę powiedzieć że już wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie.