lekarz Małgorzata Migdał

Pani Doktor bardzo nie miła. Spóźnia się za każdym razem. Brak podejścia do pacjenta. Byłam u tej Pani doktor 2 razy, gdzie za drugim razem miało odbyć się badanie USG, jednak Pani doktor nie mogła wykonać tego badania gdyż była to nowa aparatura, na którą nie była jeszcze ,,przeszkolona". TRAGEDIA

Nie polecam Pani dr. nie miła bez podejścia do pacjenta, strata czasu i pieniędzy na wizytę z której się niczego nie dowiedziałam i na pewno nie pomogła mojemu dziecku!! na co się liczy idą na prywatną wizytę. Zero kompetencji ze strony Pań obsługujących telefony w prywatnym gabinecie, wprowadzają w błąd pacjentów!

Pani Doktor prowadiła mnie o poronienia(ok12lat temu) Teraz jestem mamą 3 dzieci.Jest bardzo miłą,życzliwą i taktowną osobą.

Pani Doktor prowadiła mnie o poronienia(ok12lat temu)
Teraz jestem mamą 3 dzieci.Jest bardzo miłą,życzliwą i taktowną osobą.

Przez tego weterynarza który mnie "leczył" jako nastolatke parenascie lat temu mam wiecej problemów zdrowotnych niż przed pierwsza wizyta.

kazdy lekarz jest dobry jak sie pozna na chorobie.

kazdy lekarz jest dobry jak sie pozna na chorobie.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Jest kompetentny i niezwykle uprzejmy, każdemu z pacjentów poświęca odpowiednio dużo czasu. Oczywiście kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego i precyzyjnie tłumaczy chorobę oraz metodę i planowany przebieg leczenia. Wzbudza zaufanie.

Polecam Panią Doktor Migdał,ponieważ jest świetnym specjalistą,przy tym bardzo miłą,kulturalną i taktowną osobą.Mnie naprawde pomogła i jestem Jej z całego serca bardzo wdzięczna.